Ваші функції графіку та автоматизації 

Дізнайтеся, що функція графіку та автоматизації Schedule and Automations може зробити для вашого дому, за допомогою відео, статей і поширених запитань.

Встановлення VELUX App Control

Як отримати доступ та створити автоматизацію кімнати

Як отримати доступ і створити плановий контроль

Як отримати доступ та редагувати параметри кімнати

Графік та автоматизація

У травні 2021 року ми замінили ACTIVE Control на Schedule & Automations («Графік та автоматизація») – це ваші автоматизовані системи планового контролю та мікроклімату. За допомогою функції планового контролю Scheduled Control можна встановити власні графіки для вікон і аксесуарів VELUX INTEGRA® відповідно до ваших потреб. З системою автоматизації мікроклімату Indoor Climate Automations вироби працюватимуть на основі датчиків мікроклімату в приміщенні, якщо у вас є VELUX ACTIVE with NETATMO. Якщо у вас є VELUX App Control, функція автоматизації мікроклімату буде вимкнена, оскільки датчики не є частиною цього рішення.

Примітка. Як користувач VELUX App Control, ви завжди можете перейти на VELUX ACTIVE, додавши до свого рішення датчики мікроклімату в приміщенні.

Ми видалили ACTIVE control із програми VELUX ACTIVE with Netatmo, однак ваші вікна та аксесуари VELUX INTEGRA® працюватимуть так само, як і до оновлення, якщо ви не створили жодних нових розкладів у своїй програмі. Перегляньте наші відео про Schedule & Automations («Графік та автоматизація»), щоб краще зрозуміти нову функцію.
Ви не можете використовувати автоматизовану систему мікроклімату Climate Automation з VELUX App Control, оскільки ця функція працює на основі датчиків мікроклімату в приміщенні. Завдяки датчикам мікроклімату в приміщенні вироби VELUX INTEGRA® автоматично регулюватимуться відповідно до температури, вологості та рівня CO2 у вашому домі та установок, які ви зробили для них. Ваші персональні графіки для виробів завжди мають пріоритет над функцією Climate Automations.

Примітка. Як користувач VELUX App Control, ви завжди можете перейти на VELUX ACTIVE with Netatmo, додавши до свого рішення датчики мікроклімату в приміщенні, таким чином ви зможете використовувати функцію Climate Automations. 

Ви завжди контролюєте свої вироби. Тому – через налаштування затримки – ваші елементи керування з першочерговим пріоритетом і функція планового контролю завжди працюватимуть так, як задано, незалежно від того, що говорить система автоматизації мікроклімату на основі датчиків.
Дізнайтеся більше про те, як працює налаштування затримки, у таблиці нижче.


Ваш метод контролю

Часова перспектива

Захист від негоди

Елементи керування з першочерговим пріоритетом

  • Використання повзунка у програмі
  • Використання пульта
  • Apple Homekit
  • Голосове керування Siri
  • Голосове керування Hey Google
  • Автоматичне закриття відповідно до типу кімнати

Негайний запуск

У разі дощу – відкривайти вікна тільки в положення провітрювання

Плановий контроль

Негайний запуск

У разі дощу, сильного вітру, сильного холоду, сильної спеки – не відкривайте вікна

Автоматизація мікроклімату
(включно з регулярним провітрюванням)

Запустити, коли мине час затримки після активації елементів керування з першим пріоритетом або планового контролю.

У разі дощу, сильного вітру, сильного холоду, сильної спеки – не відкривайте вікна


Контролюйте свій будинок за допомогою систем графіку та автоматизації

У травні 2021 року ми представили функцію графіку та автоматизації Schedule and Automations у нашій програмі VELUX ACTIVE. 
Ця функція дає змогу створювати щоденні графіки, які відповідають вашому розпорядку. 

VELUX APP проти VELUX ACTIVE

На ринок вийшов новий гравець, і як власник VELUX INTEGRA тепер ви можете обирати із двох рішень «інтелектуального дому» для своїх виробів INTEGRA.

У травні 2021 року був запущенний новий завтосунок VELUX (KIG 300 EU). Це рішення для користувачів інтелектуального дому, які хочуть отримати чудові переваги VELUX ACTIVE, але ще не зовсім готові до автоматизації мікроклімату. У цій статті ми обговоримо різницю між цими двома продуктами.