VELUX App Control чи VELUX ACTIVE with Netatmo

Інтелектуальний дім


На ринок вийшов новий гравець, і як власник VELUX INTEGRA тепер ви можете обирати із двох рішень «інтелектуального дому» для своїх виробів INTEGRA.

У травні 2021 року був запущенний новий завтосунок VELUX (KIG 300 EU). Це рішення для користувачів інтелектуального дому, які хочуть отримати чудові переваги VELUX ACTIVE, але ще не зовсім готові до автоматизації мікроклімату. У цій статті ми обговоримо різницю між цими двома продуктами.  


Як це працює?


VELUX ACTIVE слідує сучасним технологічним тенденціям, надаючи користувачам дані про мікроклімат на основі датчиків, які вони раніше не могли отримати. VELUX ACTIVE використовує ці дані для автоматичної роботи виробів VELUX, щоб забезпечити найкращий можливий мікроклімат.


VELUX APP, з іншого боку, не містить жодних датчиків, і це основна відмінність між двома рішеннями. VELUX APP – чудова відправна точка для людей, які хочуть приєднатися до світу інтелектуальних домів, але все ще не призвичаїлися до автоматизації на основі датчиків.

2 рішення, 1 платформа

Користувачі VELUX APP завжди можуть додати до свого рішення датчики й таким чином перейти до VELUX ACTIVE, оскільки обидва рішення побудовані на платформі VELUX ACTIVE with Netatmo.

Як користувач VELUX APP ви можете знайти допомогу в тих самих поширених запитаннях, що й користувачі VELUX ACTIVE. Хоча питання підтримки щодо датчиків не будуть актуальними для вас.

Функції

VELUX App Control

VELUX ACTIVE with NETATMO

Керування зі смартфона

Функція керування групою пристроїв

Графік та автоматизація

Голосове керування

Hey Google, Apple HomeKit

Hey Google, Apple HomeKit

Сумісність

Hey Google, Apple HomeKit і сонцезахисні продукти Somfy

Hey Google, Apple HomeKit і сонцезахисні продукти Somfy

Автоматичний захист від спеки

Таймер вентиляції

Система контролю мікроклімату

-

Провітрювання за даними датчиків

-

Дані інтелектуального датчика

-

Дані про погоду в режимі реального часу

-

Пристрої стеження за погодою

-