Політика конфіденційності

Дбаючи про захист персональних даних , компанія ВЕЛЮКС Україна (далі Компанія) проводить обробку їх персональних даних з дотриманням вимог українського законодавства, зокрема Закону України "Про захист персональних даних". 

Загальні положення 
Персональні дані, що надаються підчас заповнення будь-яких форм будуть включені до бази персональних даних Продавця під назвою "«Відвідувачі» " з її місцезнаходженням за адресою: Україна, м.Київ, вул. Ревуцького 44  Такі персональні дані оброблятимуться Компанією в інформаційній (автоматизованій) системі та/або в картотеках.

Мета обробки персональних данних.
Компанія  буде обробляти персональні дані з метою здійснення відносин у сфері реклами та маркетингу. У разі зміни мети обробки персональних даних, Компанія повідомить про такі зміни для отримання згоди на обробку персональних даних відповідно до зміненої мети. 

 
Обсяг персональних данних 
Компанія обробляє виключно персональні дані загального характеру згідно наступного переліку: 
ПІБ, стать, дату та місце народження, контактну інформацію (місце проживання, номер телефону, адресу електронної пошти тощо) громадянство, , паспортні дані, ідентифікаційний номер та/або реєстраційний номер облікової картки платника податків, сімейний статус, інформація про освіту, банківські реквізити, фотографії чи інші дані, що ідентифікують особу тощо.
Компанія не обробляє жодних інших персональних даних. На практиці Компанія може обробляти тільки частину персональних даних з нижченаведеного переліку.

Порядок обробки персональних данних 
Компанія буде обробляти персональні дані з дотриманням вимог чинного законодавства України та на підставі згоди клієнту та інших відвідувачів сайту. Компанія вживатиме усіх можливих заходів щодо забезпечення захисту персональних даних клієнта від незаконної обробки, а також від незаконного доступу до них сторонніх осіб.
Обробка персональних даних працівниками буде здійснюватися лише відповідно до їх професійних, службових або трудових обов’язків. Такі працівники зобов’язані не допускати розголошення персональних даних, які їм було довірено або які стали їм відомі у зв’язку з виконанням вищезазначених обов’язків.
Порядок доступу третіх осіб до персональних даних 
Компанія надаватиме доступ до персональних даних органам державної влади за їх запитом лише у випадках коли обов'язок надання інформації прямо передбачений законодавством України.
Клієнт чи відвідувач сайту маєте право на одержання будь-яких відомостей про власні персональні дані без зазначення мети запиту, крім випадків, установлених чинним законодавством України.
Для отримання відомостей про персональні дані клієнт може подати відповідний запит, що буде оброблений Компанією протягом 30 календарних днів з дня його надходження.
 

Якщо у вас залишилися питання ви можете звернутися до нашого офісу за адресою 
ВЕЛЮКС Україна ТОВ 
м.Київ, вул. Ревуцького, 44а (2 поверх) 

044 321 16 00

067 447 11 11

099 447 11 11 

073 447 11 11