Новини VELUX  

Вікно-балкон VELUX CABRIO® тепер ще доступніше 

 

ВЕЛЮКС запускає на ринку України нову ширину вікна-балкону - 78 см. З новою шириною вікна-балкони VELUX CABRIO® стануть ще більш доступними, а у замовників буде можливість обрати найоптимальніший для себе варіант, адже вікна-балкони ВЕЛЮКС тепер доступні в ширинах 78, 94 або 144 см.

Вікно-балкон VELUX CABRIO® зробить мансарду просторішою і наповнить її денним світлом. VELUX CABRIO® – це просте рішення для тих, хто хоче мати балкон на мансарді. Вікно перетворюється на балкон за лічені секунди, відкриваючи прекрасний краєвид. Підніміть верхню секцію, відсуньте нижню – і можна вийти на балкон, подихати свіжим повітрям і насолодитися краєвидом.

  

Дізнатись більше...


VELUX_cabrio

Сон у вашому стилі! 

Насолоджуйтесь спокійним нічним сном у кімнаті своєї мрії з новою лінійкою затемнюючих штор VELUX Color by You


Усі прагнуть, аби їхні спальні гарно виглядали, але не менш важливо, щоб вони залишались місцем, що сприяє спокійному сну. Ось чому, починаючи з вересня 2020 року, ВЕЛЮКС Україна пропонує нову лінійку затемнюючих штор Color by You, що включає палітру з 1800 відтінків кольорів для будь-якого декору спальні.

Завдяки асортименту VELUX Color by You ви можете не тільки обрати будь-який із майже 2000 кольорів або відтінків для своєї затемнюючої штори, але і зберегти вишуканість власних інтер'єрів, разом з тим ефективно блокуючи світло. Ви можете підібрати штори в тон килимовому покриттю, дивану чи іншим предметам інтер’єру, вибір за вами. Для того, щоб зробити замовлення, вам необхідно визначитись з кольором RAL і звернутись у відділ по роботі з клієнтами ВЕЛЮКС Україна за телефоном +380442916070

Реєстрацію розпочато 01.09.2019

Міжнародний конкурс VELUX (IVA) для студентів архітектурних вузів проходить кожні два роки і покликаний надихнути майбутніх архітекторів-студентів по всьому світу попрацювати з денним світлом досліджувати і переосмислити його значення в архітектурі.

Реєстрація відкрита з 1 вересня 2019 року по 1 квітня 2020 року. Роботи повинні бути передані на розгляд журі до 15 червня 2020 року.

Щоб взяти участь в конкурсі, ви повинні бути студентом архітектурної школи або вузу, подати заявку на участь на iva.velux.com і представити свій проект на здобуття до 15 червня 2020 року.

У кожного представленого проекту повинен бути куратор - викладач архітектурного навчального закладу, який забезпечить підтримку учаснику. Переможцями будуть названі обидва учасники - і студент і його куратор.

Детальний опис конкурсу та РЕЄСТРАЦІЯ  https://iva.velux.com

 
Active House Days в Україні: досвід інноваторів для створення 
комфортного, енергоефективного та здорового будинку.

Компанія ВЕЛЮКС Україна є постійним учасником міжнародного форуму Active House Days в Україні.

Форум Active House Days in Ukraine 2019 цього року проходив з 13 до 14 липня у Львові в Центрі ім. А. Шептицького (Бібліотека). Ця довгоочікувана подія об’єднала авторів інноваційних проектів та провідних архітекторів.

 Протягом двох днів відвідувачі змогли отримати корисну інформацію про нові підходи до проектування і будівництва енергоефективних приміщень. 


Під час виступу на Active House Days in Ukraine 2019 представники компанії VELUX в Україні поділилися  власним досвідом щодо створення Здорових Будинків, про шляхи забезпечення комфортного мікроклімату в приміщенні, проаналізували останні європейські тенденції. Відвідувачам заходу було цікаво дізнатися про те, що європейці вже встигли оцінити переваги унікальних будинків майбутнього від VELUX, створених з використанням принципів філософії Active House.

InterBuildExpo2019

ВЕЛЮКС Україна кожен рік в березні використовує можливість представити свої фокусні продукти та новинки на Міжнародній будівельній виставці InterBuildExpo


Цього року ми сфокусувалися на вологостійкому вікні, і довели, що воно дійсно вологостійке. Мансардне вікно GLU занурили в акваріум, після чотирьох днів безперервного перебування у воді, вікно не втратило свій функціонал, а рама залишилася у тому ж вигляді, що і до занурення. 


Показали ми на стенді і доступні рішення з поєднанням мансардного вікна з карнизним елементом. У випадку, коли уникнути високих пристінків не вдається, такі рішення є справжньою знахідкою для ще кращого освітлення. Більш того, нічого не заважає виду з вікна. 

І звісно ми використали усі можливості стенду, щоб продемонструвати інноваційний продукт VELUX Active. 

З нетерпінням чекаємо початку наступного виставкового сезону   


 

 
Група VELUX придбає компанію JET-Group у компанії Egeria.

Угода підлягає затвердженню німецькими та австрійськими органами з питань регулювання конкуренції.
VELUX A / S і голландська інвестиційна компанія Egeria досягли угоди про продаж JET-Group групі VELUX. Рішення про придбання JET-Group, європейського лідера в області систем засклення покрівлі промислових будівель, відповідає стратегії зростання VELUX Group і, зокрема, прагненню розвивати свій бізнес денного освітлення на ринку адміністративних будівель і промислових споруд. Придбання JET-Group є другим у VELUX Group у цьому році, після Wasco Products Inc., північноамериканського виробника систем засклення, оголошеним в квітні.

Компанія VELUX вже більше 75 років є лідером на ринку мансардних вікон в житлових будинках. Перший крок VELUX Group на комерційний (нежитловий) ринок відбувся в 2012 році, коли компанія запустила продукт масштабного засклення – системи засклення VELUX Modular Skylight (VMS).

Сьогодні стратегія полягає в тому, щоб зайняти лідируючі позиції в цій сфері бізнесу завдяки органічному зростанню і придбанню.
«У нас був дуже позитивний діалог з Egeria і JET-Group. Ми відразу відчули, що амбіції і культури JET-Group і нашої компанії чудово доповнюють один одного. Завдяки придбанню JET-Group ми зміцнимо наш плацдарм на комерційному ринку в багатьох країнах і додамо кілька нових категорій продуктів в нашу комерційну пропозицію в Європі », - каже Девід Бріггс, генеральний директор VELUX Group.

Комерційний ринок складається з двох основних сегментів:
• Архітектурний сегмент засклення, який більше фокусується на дизайні, а архітектори відіграють значну роль у виборі рішень для засклення або акрилових форм і
• Промисловий плаский сегмент даху, що складається майже повністю з акрилових рішень, таких як купола і стрічкові зенітні ліхтарі (CRL).

 Ці два сегменти значно розрізняються в цільових групах і підходах до продажів. Компанія VELUX VMS має сильну позицію в сегменті архітектурного засклення, а JET займає лідируючі позиції на ринку в сегменті промислових пласких дахів.
«Ми з нетерпінням чекаємо можливості стати частиною VELUX Group, і ми бачимо великий потенціал зростання і можливості для зміцнення нашого європейського бізнесу на благо наших клієнтів і співробітників», - каже Ральф Дамер, генеральний директор JET-Group. Марк Уетцелс, партнер в Egeria, також радий угоді: «Я вражений VELUX Group і впевнений, що ця угода буде мати позитивний ефект для обох компаній і для їх співробітників, а також для всього сегмента ринку.

«З придбанням JET-Group ми відразу стаємо одним з провідних гравців на комерційному ринку в Європі і почнемо об'єднувати VMS з JET-Group для створення нового комерційного підрозділу, якій буде стимулом для подальшого зростання на цьому ринку, Ми також бачимо можливості для розвитку бізнесу JET шляхом продажу деяких продуктів через дистриб'юторську мережу VELUX, що в свою чергу позитивно вплине на розвиток бізнесу наших дилерів. VELUX завжди орієнтувався на денному освітленні і свіжому повітрі для створення більш сприятливих умов життя і роботи, а придбання JET допомагає нам набирати масштаби і розширювати наш бізнес в абсолютно новому сегменті ринку », - говорить Девід Бріггс, генеральний директор VELUX Group.
 

В період  08.10.2018 – 30.11.2018 в інтернет магазині штор  VELUX діє спеціальна пропозиція на рулонні штори RFL та енергоефективні штори FHC – Знижка 10%

Зі знижкою можна придбати усі кольори та розміри.

Знижка надається автоматично під час виставлення рахунку і дії на штори, які є складськими кольорами чи розмірами, та на штори під замовлення. Знижка надається на моделі з ручним керуванням та дистанційним.

Пропозиція діє по всій території України, окрім Криму та тимчасово окупованих територій. Пропозиція розповсюджуєтся на купівлю штор, моделей RFL та FHC в інтернет магазині www.veluxshop.com.ua

Повна кольорова гама затемнюючих штор RFL Перейти

Повна кольорова гама енергоефективних штору FHC Перейти

Купити штори зі знижкою www.veluxshop.com.ua

Active House Days в Україні: Світовий досвід проектування та будівництва енергоефективних будівель

23-24 червня в Мистецькому Арсеналі відбудеться Active House Days — подія, яка презентує світові рішення та нові підходи до проектування і будівництва енергоефективних будівель.

Active House Days  — це нетворкінг з більш ніж 1 000 спеціалістів зі всієї України. В межах заходу також пройде виставка Active House Best Projects, де відвідувачі зможуть побачити найкращі реалізації та проекти будівель епохи сталого розвитку.

На учасників чекають два дні інтенсивного професійного спілкування з визнаними експертами галузі з Данії, Нідерландів, Німеччини, Італії, Малайзії, Білорусі, України, Японії та США. 

На гостей очікує цікавий майстер-клас з моделювання денного світла та його впливу на будівлю від компанії ВЕЛЮКС Україна 

Реєстрація для безкоштовної участі вже розпочата і триватиме до 25 травня 2018 року.

Зареєструватися  

Денне світло в Замбія через лампу Solar Lamp – ініціатива VELUX з нагоди 75-річчя 

Як забезпечити світлом регіони, які не мають можливості освітлення. Лише 20% населення Замбія мають постачання електроенергії. У багатьох будинках освітлювати свічкою немає можливості із за високого ризику виникнення пожежі. У світі залишається 1,2 мільярда людей, які проживають без доступу до електрики. 

VELUX Group завжди рішуче прагне забезпечити світ новими можливостями доступу до світла і свіжого повітря. Компанія прагне більше уваги приділяти забезпеченню сталого розвитку, а також надійному та доступному освітленню. 

Минулого року компанія VELUX провела конкурс на створення кращого рішення лампи з живленням від сонячного елементу – Solar Lamp. Із 172 пропозицій, переможцем став дует із Аргентини. Саме їм належить дизайн сучасного Solar Lamp. 

14500 ламп було виготовлено і передано в Африку. 


Лампа денного світла стала цілою знахідкою для мешканців Замбія. Тепер діти мають можливість навчатися чи гратися і після заходу сонця, жінки можуть готувати їжу чи займатися  іншим справами. Поява лампи принесла ще й позитивний психологічний момент у життя підлітків та дітей. Існування навіть одного джерела світла у будинку дає можливість відчувати себе більш безпечно.   
З нагоди 75-річчя група VELUX разом з міжнародною соціальною програмою Little Sun виготовили і передали сонячні лампи, якими зараз користуються 14500 людей, що не мають можливості підключення світла. Лампа має живленні від сонячної батареї, є зручною у користуванні і транспортуванні. 

Сайт Solar Lamp