Новини VELUX  

Збереження культурної спадщини – допомога з Данії українським музеям

Три датські організації – Blue Shield Denmark, ICOM Denmark та Museum Service – об’єдналися, щоб надати матеріали, необхідні українським музеям, архівам та іншим установам культури для захисту об’єктів, архівів та інших культурних цінностей.
VELUX FOUNDATION підтримує проект грантом у розмірі п’яти мільйонів крон.

Посилки від організацій надходять до Києва. Зараз це переважно мобільні системи пожежної та охоронної сигналізації, обладнання для належного зберігання та транспортування музейних предметів, інструменти та матеріали для реставраційних робіт, а також матеріальні пожертви.

Частину допомоги було передано до місцевих музеїв північно-східних областей України, які в лютому – квітні 2022 року перебували під російською окупацією. Наприклад, матеріали були надіслані до Охтирського краєзнавчого музею, який значно постраждав від російської агресії.

Help_Museum
animal_help

Допомога власникам тварин, які постраждали внаслідок війни

У липні 2022 співробітниця ВЕЛЮКС Україна Уляна Момонт презентувала допомогу 14 власникам тварин, які постраждали внаслідок війни. Кошти були отримані в рамках  допомоги від ✔️ Employee Foundation of VKR Group (ВЕЛЮКС Україна є частиною VELUX Group, яка в свою чергу є частиною VKR Group).

Допомогу отримали люди, які мають від 1 до 20 собак 🐕 чи 🐈 котів, яким через війну бракує їжі та засобів догляду. Частину тварин підібрали на вулиці. Деякі власники втратили джерело доходу через війну. Деякі переїхали з місць, які досі потерпають від артилерійського вогню, таких  як Харків. Деякі вижили під час окупації Бучі та Ірпеня. Хтось підгодовує вуличних котів.

Географія допомоги:
📍Київ і область
📍Одеса
📍Харків
Також вдалося доставити 100 кг корму в окупований 📍Херсон.

Загалом було закуплено та доставлено близько 1,5 тонн кормів та певну кількість засобів догляду, що полегшить життя людей та тварин 👧🐶 на найближчі місяці.

Надіємось, що війна закінчиться як найшвидше та більшість тварин отримають люблячих володарів та теплі домівки! 🏡

Все буде Україна! 💙💛

Нова данська ініціатива допомоги українським дослідникам

Нова данська ініціатива допомоги українським дослідникам🤝: VILLUM FONDEN підтримує стипендіальну програму Scholars at Risk Ukraine (SARU), яка дає дослідникам, які постраждали від війни та надає можливість отримати тимчасову роботу в Данії, дистанційне навчання та інші можливості.

Кожна з компаній: VILLUM FONDEN, Carlsberg Foundation, Novo Nordisk Foundation надає грант у розмірі 5 мільйонів DKK на програму через Danske Universiteter, який є організацією співпраці для університетів країни. Стипендіальна програма адмініструється мережею Scholars at Risk, яка працює над захистом дослідників та просуванням академічної свободи.

Детальніше

VILLUM FONDEN
help_chernivtsi_main

Допомога шелтеру в Чернівцях

22.06.2022 співробітник ВЕЛЮКС України презентував допомогу від VELUX Employee Foundations дітям, що постраждали від війни в Україні, втратили свої домівки та тимчасово перебувають у гуртожитку Чернівецького політехнічного фахового коледжу в м. Чернівці. Найбільше вимушено переміщених дітей з Маріуполя, Миколаїва, Херсонської та Луганської областей. Співробітник ВЕЛЮКС України Олександр Заслонкін та його дружина Ольга підтримують вимушено переселених дітей та їх батьків як волонтери.

В рамках допомоги від VELUX Employee Foundations були закуплені та передані:

  • велосипеди, самокати;
  • футбольні, волейбольні та баскетбольні м'ячі;
  • батути, набори для бадмінтону;
  • настільні ігри;
  • художні матеріали (для живопису тощо);
  • стабілізатори напруги;
  • мікрохвильові печі;
  • електрочайники;
  • різні канцтовари.

Діти були в захваті та розгублені одночасно, не розуміючи з яким інвентарем для активного відпочинку та розваг розпочати свої ігри. Але врешті-решт, розпочали з велосипедів, потім були ігри з м’ячами та стрибки на батутах та особливий майстер-клас де вони намалювали малюнки підтримки нашим захисникам.

Дивитися усі фото...

ВЕЛЮКС Україна відновлює робочу діяльність та продовжує сплачувати податки

Компанія ВЕЛЮКС Україна працює в повноцінному режимі в повному штаті та сплачує всі податки та збори.

 

Зв'язатися з нами...

work_and_tax
spare_parts_2

Розширений склад запчастин вже працює

ВЕЛЮКС Україна розширила склад запасних частин після початку війни деталі за посиланням

 

Детальніше...

VELUX FONDEN надала загальну суму допомоги 25 мільйонів датських крон

VELUX FONDEN надала загальну суму 25 млн. датських крон, для співпраці з 18 гуманітарними організаціями, у тому числі такими як: Червоний Хрест, Amnesty International та Лікарі без кордонів. Датське партнерство називається «Саммен для України» (Разом для України).
«Жахлива ситуація в Україні вимагає дій. Так багато невинних життів постраждало – і як фонд, що працює на міжнародному рівні, ми у VILLUM FONDEN відчуваємо бажання та зобов’язання допомогти. Тому ми надали 25 млн. датських крон. для партнерства з 18 відомими організаціями, об’єднаних спільною зосередженістю на соціальній та гуманітарній допомозі – і кожна з них має здатність підтримувати Україну там, де це найбільше потрібно», – каже Єнс Канн-Расмуссен, голова VILLUM FONDEN.
Зібрані кошти розподіляються між організаціями «Саммен для України» наступним чином:  1/3 розподіляється порівну, а 2/3 розподіляється відповідно до можливостей організацій самостійно залучати кошти.

vl_foundations
help_chernigiv

Волонтерська діяльність та допомога лікарні у Чернігові

 З початки повномаштабної війни Росіїї в Україні, співробітники ВЕЛЮКС України були залучені у волентерську діяльність по всій території нашої країни. Так, наприклад, у травні 2022 компанія ВЕЛЮКС Україна, її співробітники разом з волонтерською організацією, надали допомогу для відбудови, ремонту та підтримки  КНП Чернігівській обласній психоневрологічній лікарні. Були передані будівельні приладдя та матеріали, а також продукти харчування для пацієнтів лікарні.

VELUX FONDEN надала загальну суму допомоги 10 мільйонів датських крон

VELUX FONDEN надав допомогу загальною суму 10 мільйонів датських крон (1,34 мільйона євро) на проекти з особливим акцентом на виклики, пов'язані з війною в Україні.
Гроші були надані через грантові напрямки для громадян похилого віку і культури та суспільства та надають можливість підтримати два різні напрями:
Перший – це охорона та збереження культурної спадщини України. Грант буде використано частково для захисту фізичних об’єктів шляхом упаковки, переміщення та консервації, а частково – для оцифрування та документування культурної спадщини. Грант у розмірі 5 мільйонів датських крон буде надано організації Blue Shield Denmark, яка буде оперативно відповідати за проект у тісній співпраці з ICOM Denmark (Міжнародна рада музеїв), Національною комісією ЮНЕСКО Данії та Museumstjenesten. 
Друга – допомога літнім українським біженцям, які досягли пенсійного віку і, таким чином, не мають можливості інтегруватися через працевлаштування. Грант у розмірі 5 мільйонів датських крон буде надано для залучення волонтерів і активних громадян похилого віку в Данії, а кошти будуть розпоряджатися Червоним Хрестом і Радою у справах біженців Данії через партнерство.

vl_foundations
help_ua_2

VELUX припиняє свою діяльність на території Росії та Білорусії

 
Група ВЕЛЮКС вирішила припинити діяльність у Росії та Білорусі.
Це рішення стало наступним кроком після того, як у кінці лютого група ВЕЛЮКС призупинила всю діяльність у Росії та Білорусі у зв’язку з вторгненням в Україну.
Протягом квітня-травня 2022 року була проведене вся необхідна підготовка. Після цього було подано заявки про добровільну ліквідацію в Росії та Білорусі.

Оригінальний пресс-реліз

Вікно-балкон VELUX CABRIO® тепер ще доступніше 

 

ВЕЛЮКС запускає на ринку України нову ширину вікна-балкону - 78 см. З новою шириною вікна-балкони VELUX CABRIO® стануть ще більш доступними, а у замовників буде можливість обрати найоптимальніший для себе варіант, адже вікна-балкони ВЕЛЮКС тепер доступні в ширинах 78, 94 або 144 см.

Вікно-балкон VELUX CABRIO® зробить мансарду просторішою і наповнить її денним світлом. VELUX CABRIO® – це просте рішення для тих, хто хоче мати балкон на мансарді. Вікно перетворюється на балкон за лічені секунди, відкриваючи прекрасний краєвид. Підніміть верхню секцію, відсуньте нижню – і можна вийти на балкон, подихати свіжим повітрям і насолодитися краєвидом.

  

Дізнатись більше...


VELUX_cabrio

Сон у вашому стилі! 

Насолоджуйтесь спокійним нічним сном у кімнаті своєї мрії з новою лінійкою затемнюючих штор VELUX Color by You


Усі прагнуть, аби їхні спальні гарно виглядали, але не менш важливо, щоб вони залишались місцем, що сприяє спокійному сну. Ось чому, починаючи з вересня 2020 року, ВЕЛЮКС Україна пропонує нову лінійку затемнюючих штор Color by You, що включає палітру з 1800 відтінків кольорів для будь-якого декору спальні.

Завдяки асортименту VELUX Color by You ви можете не тільки обрати будь-який із майже 2000 кольорів або відтінків для своєї затемнюючої штори, але і зберегти вишуканість власних інтер'єрів, разом з тим ефективно блокуючи світло. Ви можете підібрати штори в тон килимовому покриттю, дивану чи іншим предметам інтер’єру, вибір за вами. Для того, щоб зробити замовлення, вам необхідно визначитись з кольором RAL і звернутись у відділ по роботі з клієнтами ВЕЛЮКС Україна за телефоном +380442916070

Реєстрацію розпочато 01.09.2019

Міжнародний конкурс VELUX (IVA) для студентів архітектурних вузів проходить кожні два роки і покликаний надихнути майбутніх архітекторів-студентів по всьому світу попрацювати з денним світлом досліджувати і переосмислити його значення в архітектурі.

Реєстрація відкрита з 1 вересня 2019 року по 1 квітня 2020 року. Роботи повинні бути передані на розгляд журі до 15 червня 2020 року.

Щоб взяти участь в конкурсі, ви повинні бути студентом архітектурної школи або вузу, подати заявку на участь на iva.velux.com і представити свій проект на здобуття до 15 червня 2020 року.

У кожного представленого проекту повинен бути куратор - викладач архітектурного навчального закладу, який забезпечить підтримку учаснику. Переможцями будуть названі обидва учасники - і студент і його куратор.

Детальний опис конкурсу та РЕЄСТРАЦІЯ  https://iva.velux.com

 
Active House Days в Україні: досвід інноваторів для створення 
комфортного, енергоефективного та здорового будинку.

Компанія ВЕЛЮКС Україна є постійним учасником міжнародного форуму Active House Days в Україні.

Форум Active House Days in Ukraine 2019 цього року проходив з 13 до 14 липня у Львові в Центрі ім. А. Шептицького (Бібліотека). Ця довгоочікувана подія об’єднала авторів інноваційних проектів та провідних архітекторів.

 Протягом двох днів відвідувачі змогли отримати корисну інформацію про нові підходи до проектування і будівництва енергоефективних приміщень. 


Під час виступу на Active House Days in Ukraine 2019 представники компанії VELUX в Україні поділилися  власним досвідом щодо створення Здорових Будинків, про шляхи забезпечення комфортного мікроклімату в приміщенні, проаналізували останні європейські тенденції. Відвідувачам заходу було цікаво дізнатися про те, що європейці вже встигли оцінити переваги унікальних будинків майбутнього від VELUX, створених з використанням принципів філософії Active House.

InterBuildExpo2019

ВЕЛЮКС Україна кожен рік в березні використовує можливість представити свої фокусні продукти та новинки на Міжнародній будівельній виставці InterBuildExpo


Цього року ми сфокусувалися на вологостійкому вікні, і довели, що воно дійсно вологостійке. Мансардне вікно GLU занурили в акваріум, після чотирьох днів безперервного перебування у воді, вікно не втратило свій функціонал, а рама залишилася у тому ж вигляді, що і до занурення. 


Показали ми на стенді і доступні рішення з поєднанням мансардного вікна з карнизним елементом. У випадку, коли уникнути високих пристінків не вдається, такі рішення є справжньою знахідкою для ще кращого освітлення. Більш того, нічого не заважає виду з вікна. 

І звісно ми використали усі можливості стенду, щоб продемонструвати інноваційний продукт VELUX Active. 

З нетерпінням чекаємо початку наступного виставкового сезону   


 

 
Група VELUX придбає компанію JET-Group у компанії Egeria.

Угода підлягає затвердженню німецькими та австрійськими органами з питань регулювання конкуренції.
VELUX A / S і голландська інвестиційна компанія Egeria досягли угоди про продаж JET-Group групі VELUX. Рішення про придбання JET-Group, європейського лідера в області систем засклення покрівлі промислових будівель, відповідає стратегії зростання VELUX Group і, зокрема, прагненню розвивати свій бізнес денного освітлення на ринку адміністративних будівель і промислових споруд. Придбання JET-Group є другим у VELUX Group у цьому році, після Wasco Products Inc., північноамериканського виробника систем засклення, оголошеним в квітні.

Компанія VELUX вже більше 75 років є лідером на ринку мансардних вікон в житлових будинках. Перший крок VELUX Group на комерційний (нежитловий) ринок відбувся в 2012 році, коли компанія запустила продукт масштабного засклення – системи засклення VELUX Modular Skylight (VMS).

Сьогодні стратегія полягає в тому, щоб зайняти лідируючі позиції в цій сфері бізнесу завдяки органічному зростанню і придбанню.
«У нас був дуже позитивний діалог з Egeria і JET-Group. Ми відразу відчули, що амбіції і культури JET-Group і нашої компанії чудово доповнюють один одного. Завдяки придбанню JET-Group ми зміцнимо наш плацдарм на комерційному ринку в багатьох країнах і додамо кілька нових категорій продуктів в нашу комерційну пропозицію в Європі », - каже Девід Бріггс, генеральний директор VELUX Group.

Комерційний ринок складається з двох основних сегментів:
• Архітектурний сегмент засклення, який більше фокусується на дизайні, а архітектори відіграють значну роль у виборі рішень для засклення або акрилових форм і
• Промисловий плаский сегмент даху, що складається майже повністю з акрилових рішень, таких як купола і стрічкові зенітні ліхтарі (CRL).

 Ці два сегменти значно розрізняються в цільових групах і підходах до продажів. Компанія VELUX VMS має сильну позицію в сегменті архітектурного засклення, а JET займає лідируючі позиції на ринку в сегменті промислових пласких дахів.
«Ми з нетерпінням чекаємо можливості стати частиною VELUX Group, і ми бачимо великий потенціал зростання і можливості для зміцнення нашого європейського бізнесу на благо наших клієнтів і співробітників», - каже Ральф Дамер, генеральний директор JET-Group. Марк Уетцелс, партнер в Egeria, також радий угоді: «Я вражений VELUX Group і впевнений, що ця угода буде мати позитивний ефект для обох компаній і для їх співробітників, а також для всього сегмента ринку.

«З придбанням JET-Group ми відразу стаємо одним з провідних гравців на комерційному ринку в Європі і почнемо об'єднувати VMS з JET-Group для створення нового комерційного підрозділу, якій буде стимулом для подальшого зростання на цьому ринку, Ми також бачимо можливості для розвитку бізнесу JET шляхом продажу деяких продуктів через дистриб'юторську мережу VELUX, що в свою чергу позитивно вплине на розвиток бізнесу наших дилерів. VELUX завжди орієнтувався на денному освітленні і свіжому повітрі для створення більш сприятливих умов життя і роботи, а придбання JET допомагає нам набирати масштаби і розширювати наш бізнес в абсолютно новому сегменті ринку », - говорить Девід Бріггс, генеральний директор VELUX Group.
 

В період  08.10.2018 – 30.11.2018 в інтернет магазині штор  VELUX діє спеціальна пропозиція на рулонні штори RFL та енергоефективні штори FHC – Знижка 10%

Зі знижкою можна придбати усі кольори та розміри.

Знижка надається автоматично під час виставлення рахунку і дії на штори, які є складськими кольорами чи розмірами, та на штори під замовлення. Знижка надається на моделі з ручним керуванням та дистанційним.

Пропозиція діє по всій території України, окрім Криму та тимчасово окупованих територій. Пропозиція розповсюджуєтся на купівлю штор, моделей RFL та FHC в інтернет магазині www.veluxshop.com.ua

Повна кольорова гама затемнюючих штор RFL Перейти

Повна кольорова гама енергоефективних штору FHC Перейти

Купити штори зі знижкою www.veluxshop.com.ua

Active House Days в Україні: Світовий досвід проектування та будівництва енергоефективних будівель

23-24 червня в Мистецькому Арсеналі відбудеться Active House Days — подія, яка презентує світові рішення та нові підходи до проектування і будівництва енергоефективних будівель.

Active House Days  — це нетворкінг з більш ніж 1 000 спеціалістів зі всієї України. В межах заходу також пройде виставка Active House Best Projects, де відвідувачі зможуть побачити найкращі реалізації та проекти будівель епохи сталого розвитку.

На учасників чекають два дні інтенсивного професійного спілкування з визнаними експертами галузі з Данії, Нідерландів, Німеччини, Італії, Малайзії, Білорусі, України, Японії та США. 

На гостей очікує цікавий майстер-клас з моделювання денного світла та його впливу на будівлю від компанії ВЕЛЮКС Україна 

Реєстрація для безкоштовної участі вже розпочата і триватиме до 25 травня 2018 року.

Зареєструватися  

Денне світло в Замбія через лампу Solar Lamp – ініціатива VELUX з нагоди 75-річчя 

Як забезпечити світлом регіони, які не мають можливості освітлення. Лише 20% населення Замбія мають постачання електроенергії. У багатьох будинках освітлювати свічкою немає можливості із за високого ризику виникнення пожежі. У світі залишається 1,2 мільярда людей, які проживають без доступу до електрики. 

VELUX Group завжди рішуче прагне забезпечити світ новими можливостями доступу до світла і свіжого повітря. Компанія прагне більше уваги приділяти забезпеченню сталого розвитку, а також надійному та доступному освітленню. 

Минулого року компанія VELUX провела конкурс на створення кращого рішення лампи з живленням від сонячного елементу – Solar Lamp. Із 172 пропозицій, переможцем став дует із Аргентини. Саме їм належить дизайн сучасного Solar Lamp. 

14500 ламп було виготовлено і передано в Африку. 


Лампа денного світла стала цілою знахідкою для мешканців Замбія. Тепер діти мають можливість навчатися чи гратися і після заходу сонця, жінки можуть готувати їжу чи займатися  іншим справами. Поява лампи принесла ще й позитивний психологічний момент у життя підлітків та дітей. Існування навіть одного джерела світла у будинку дає можливість відчувати себе більш безпечно.   
З нагоди 75-річчя група VELUX разом з міжнародною соціальною програмою Little Sun виготовили і передали сонячні лампи, якими зараз користуються 14500 людей, що не мають можливості підключення світла. Лампа має живленні від сонячної батареї, є зручною у користуванні і транспортуванні. 

Сайт Solar Lamp