Новини VELUX  

Lars_Petersson_in_Ukraine

Візит данської делегації до України

23 квітня 2024 року Ларс Петерссон (генеральний директор групи компаній VELUX) разом із данською делегацією на чолі Міністра підприємництва Данії Мортена Бедскоу відвідали Україну.

Зустріч делегації пройшла у Києві та на ній було укладено Меморандум про взаєморозуміння щодо довгострокової співпраці та відбудови України.

Цей документ передбачає виділення данським урядом близько 40 млн євро на підтримку приватного сектору, який бере участь у відбудові України, а також 380 млн євро для підтримки критичної інфраструктури.

Ларс Петерссон також відвідав офіс ВЕЛЮКС у Києві. Провів зустріч з партнерами та командою ВЕЛЮКС Україна. Відповів на важливі питання та висловив абсолютну підтримку України на довгі роки, як 🇩🇰 Данією, так і групою компаній VELUX.

Дякуємо! Це важливий візит для підтримки країни, ВЕЛЮКС Україна та партнерів.

В Данії ініціювали проєкт будівництва екожитла в Україні для дітей із прийомних сімей

Копенгаген, Данія: 15 квітня 2024 року

SOS Children’s Villages Denmark (SOS DK) ініціювала новий проєкт, який має на меті підтримати систему опіки та піклування над дітьми в Україні, у партнерстві з SOS Children’s Villages Ukraine (SOS UA), Фондом Villum, Фондом Viessmann, Фондом Grundfos, Фондом Bitten & Mads Clausen, Групою VELUX, Фондом Somfy, DOVISTA, Flügger, VELUX Україна, Kromann Reumert та Експортно-інвестиційним фондом Данії (EIFO). Проєкт під назвою "Children’s Living Places" ("Простори для життя дітей”) "є відповіддю на нагальні виклики, що постали перед Україною у сфері догляду за дітьми в умовах війни, і поєднує в собі екожитла з низьким вуглецевим слідом та принципи соціального екорозвитку.

SOS Children’s Villages є однією з найбільших у світі неурядових організацій, яка працює над тим, щоб діти та молодь, які залишилися без батьківського піклування або ризикують його втратити, зростали в атмосфері турботи, доброзичливості та підтримки, яка необхідна їм для того, щоб увійти в доросле життя впевненими в собі, освіченими, психологічно стійкими людьми.

Childrens_living_place_velux

Об'єднуючи понад 130 національних асоціацій, SOS Children’s Villages  постійно прагне надавати допомогу дітям по всьому світу. У 2022 SOS Children’s Villages охопили комплексною допомогою 2 548 400 людей по всьому світу, підтримали 99 300 вразливих сімей та забезпечили 69 200 дітей та підлітків різноманітними формами сімейного догляду.

Проєкт "Children’s Living Places" є відповіддю на нагальні виклики, що постали перед Україною у сфері догляду за дітьми в умовах тривалого воєнного стану, і поєднує в собі принципи екобудівництва та соціальної стійкості. Цей новий проєкт спрямований на популяризацію та посилення альтернативних форм сімейного виховання в Україні. Ще до початку повномасштабної війни в лютому 2022 року Україна мала один з найвищих показників кількості дітей, які живуть в інтернатних закладах в Європі: близько 100 000 з 7,5 мільйонів дітей проживали в тій чи іншій формі інтернатного закладу.[1]

Фізична інфраструктура проєкту складатиметься з трьох кластерів будівель в трьох різних місцях. У кожному кластері будуть будинки для прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, спільні рекреаційні та соціальні простори для мешканців та місцевих громад, а також соціальні центри, які надаватимуть широкий спектр послуг з психосоціальної підтримки прийомним сім’ям, дитячим будинкам сімейного типу, родинам усиновлювачів та опікунів, патронатним родинам. Будинки будуть побудовані відповідно до концепції Living Places, яка розроблена групою компаній VELUX, архітекторами EFFEKT та інженерами Artelia. Концепція демонструє, як можна побудувати доступне житло зі значним скороченням викидів CO2 та першокласним кліматом у приміщенні, дотримуючись п'яти ключових принципів: житло має бути здоровим, адаптивним, простим, сучасним та масштабованим.

З цієї нагоди Мадс Клеструп Крістенсен, виконавчий директор SOS DK, зазначив: "Війна, що триває в Україні, зачепила мільйони дітей, багато з них залишилися без батьківської опіки, захисту та безпечного місця, яке можна назвати домом. Нашим пріоритетом завжди було забезпечення потреб і прав дітей у всьому світі, щоб вони могли рости в турботливому домі, розвиватися і ставати сильними особистостями. Цим проєктом ми хочемо надихнути на кращі шляхи фізичного, емоційного та соціального піклування про дітей, які позбавлені батьківського піклування, і допомогти рухатися до деінституціалізації, демонструючи нові цілісні рішення для альтернативних сімейних середовищ догляду".

Житлові кластери будуть побудовані в межах існуючих місцевих громад, щоб краще інтегрувати нові сім'ї, забезпечуючи відкритість до навколишніх громад. Окрім фізичної інфраструктури проєкт передбачає надання комплексних допоміжних послуг, таких як охорона психічного здоров'я та психосоціальна підтримка, які адаптовані до конкретних потреб дітей та осіб, які здійснюють догляд за ними.

Щоб реалізувати амбітний проєкт "Children’s Living Places", SOS DK та SOS Ukraine зібрали коаліцію з найвпливовіших гравців будівельної галузі. Проєкт фінансується Фондом Villum - частиною VELUX FOUNDATIONS, Фондом Viessmann, Фондом Grundfos та Фондом Bitten & Mads Clausen, в той час, як Група VELUX робить свій внесок в рамках концепції Living Places. Somfy Foundation, DOVISTA, Flügger та VELUX Україна зробили свій внесок у вигляді негрошових пожертв, а Kromann Reumert та EIFO підтримали проєкт юридичною та фінансовою експертизою.

Ларс Петерссон, генеральний директор групи компаній VELUX, коментує: "У той час, коли війна спричинила безпрецедентні руйнування по всій країні, ми хочемо зробити свій внесок у більш сталий спосіб відбудови житла в Україні. Завдяки нашій концепції Living Places ми демонструємо, що можна будувати доступні та безпечні для здоров’я будинки з низьким вуглецевим слідом - і ми раді зробити свій внесок у цей впливовий проєкт, який допомагає забезпечити більш перспективне майбутнє для дітей в Україні. Наш внесок невеликий у загальному масштабі, але діти, які житимуть у нових будинках, зростатимуть у середовищі, що сприятиме їхньому здоров'ю та добробуту. Ми сподіваємося, що цей проєкт допоможе надихнути інших до дій - як з точки зору трансформації будівельної галузі, так і для підтримки відновлення України".

Проєкт "Простори для життя дітей” слугує прикладом того, як поєднати соціальну стійкість зі здоровими низьковуглецевими будинками. Але в довгостроковій перспективі він має на меті надихнути органи влади та інші громади, а також залучити більше партнерів, які зможуть масштабувати цей проєкт і наслідувати його. Крім того, мета полягає в тому, щоб заохотити створення більш безпечних для здоров’я житлових просторів, які прості у виконанні, і які зможуть допомогти прийомним сім'ям та вразливим дітям по всій країні.

"Наше партнерство з групою компаній VELUX та іншими партнерами дозволяє нам сформувати широку коаліцію, яка прагне створити сприятливий оздоровчий життєвий простір для вразливих дітей та сімей в Україні", - підсумовує Мадс Крістенсен.

Додаткова статистична інформація

 • За оцінками Світового банку, понад 10% всього житлового фонду в Україні пошкоджено або зруйновано внаслідок війни, і це стосується близько 2 мільйонів домогосподарств.[2]
 • Загальна вартість збитків завданих житловому сектору, оцінюється в $55,9 млрд, а потреба у відновленні та реконструкції житлового сектору оцінюється в $80,3 млрд.[3]

Контакти для  ЗМІ

Лісбет Свальгаард, старший радник з питань преси та комунікацій СОС Дитячі Містечка в Данії

: +45 61 66 59 68 або lsv@sosbornebyerne.dk

 

Крістін Боеріс Даннісе, старший менеджер зі зв'язків зі ЗМІ групи компаній VELUX: +45 28 97 80 72 або Christine.dannisoee@velux.com  

IVA_2024_news

МІЖНАРОДНА ПРЕМІЯ VELUX 2024

Для студентів архітектури

 

IVA 2024– це найбільша міжнародна нагорода, яка відзначає роль денного світла в галузі архітектурної освіти. Конкурс організовано для студентів архітектури та їхніх викладачів та проводиться раз на два роки починаючи з 2004 року.

Буде обрано 10 регіональних переможців з 5 континентів, які отримають приз у розмірі 1200 євро для команди та 300 євро для викладача. Та 2 глобальні команди-переможці, що отримають приз у розмірі 4 000 євро для команди та 1 000 євро для викладача після живої презентації перед журі.
Конкурс з самого початку був організований у тісній співпраці з Міжнародною спілкою архітекторів (UIA), та за підтримки EAAE, ACSA і ARCC.

 

Навчальні відео з продукції VELUX:

 

✅ Лінійка вікон Преміум (GGL, GGU, GPL, GPU) 

✅ Відмінність між вікнами лінійок Стандарт і Стандарт Плюс 

✅ Електрокерована продукція 

✅ Сонцезахисні аксесуари до мансардних вікон 

✅ Ролети та маркізети до мансардних вікон 

✅ Експлуатаційні виходи на дах 

✅ Продукція для встановлення

Study_Image_Videos
Roof_window_1
Roof_window_2

Мансардні вікна VELUX. Відмінність між вікнами лінійок Стандарт і Стандарт Плюс

Roof_window_3
Roof_window_4
Roof_window_5
Roof_window_6
Roof_window_7

VELUX - продукція для встановлення: гідро-та теплоізоляція, пароізоляція, відкоси

Підтримка молодіжної футбольної команди ФК «Борисфен»

Незважаючи на складні обставини, кожна дитина повинна мати можливість займатися спортом. Молодіжна футбольна команда ФК «Борисфен» з міста Бориспіль потребувала нової екіпіровки і звернулася за допомогою до Employee Foundation of the VKR Group. Тепер діти із задоволенням користуються своїм новим спорядженням, на якому нанесено логотип VELUX.

Borysfen_1

Borysfen_2

Borysfen_3

Borysfen_4

Детальніше

Borysfen_cover_banner
Cover_living_spaces

Як VELUX може допомогти відбудувати Україну?

 

Ларс Петерссон та інші представники VELUX мали сьогодні зустріч із Мортеном Бьодсковим, міністром торгівлі Данії, та послом України в Данії Михайлом Видойником, щоб обговорити, як VELUX разом з партнерами може допомогти відбудувати Україну. Разом із місцевими партнерами ми досліджуватимемо можливість масштабного будівництва «Living Places».

Living Places — це унікальні та найсучасніші будинки, які демонструють, що можна мати в 3 рази менше викидів СО2 і найкращий у своєму класі клімат у приміщенні і побудувати повністю з існуючих матеріалів.

Living Places може забезпечити українців здоровими, комфортними та енергоефективними будівлями, з використанням сонячної енергії та теплових насосів – побудовані повністю за перевіреними технологіями та рентабельними матеріалами,  які можуть вирішити короткотермінові потреби в житлі, а також будинки з перспективою для багатьох українців.

living_spaces_1 

Прагнучи відновити Україну, компанія VELUX повинна прагнути до найсучасніших технологій, доступних і стійких рішень. Ми завдячуємо цим нинішнім і майбутнім поколінням. З Living Places ми довели, що стійкі будівлі майбутнього насправді тут вже сьогодні.

Група VELUX виділить гроші, ноу-хау та ресурси для проекту, а також співпрацюватиме з місцевими партнерами, міжнародною спільнотою, урядом Данії та іншими партнерами з будівельної галузі. Для швидкого та масштабного будівництва знадобляться справді спільні зусилля. Але разом із партнерами група ВЕЛЮКС зробить все можливе, щоб допомогти відбудувати Україну.

living_spaces_2

Генеральний директор Ларс Петтерсон з Мортеном Бьодсковим, Міністром комерції Данії, Михайлом Видойником, Послом України в Данії.

 

living_spaces_3

Віце-президент із зовнішніх зв’язків і сталого розвитку Флемінг Ветманн, генеральний директор Ларс Петтерсон, Михайло Видойник і Мортен Бьодсков у Living Places Copenhagen.

 

Детальніше

 

В Україні розпочато виробництво нового високотехнологічного продукту під час війни

 

У березні 2023 року в Україні запущено виробництво нового продукту компанії VELUX –– інноваційного електричного пристрою VELUX Touch, призначеного для керування електроприладами з портфоліо бренду. Продукт буде ексклюзивно випускатися в Україні на виробничих потужностях компанії Jabil.

VELUX Touch – це інноваційний продукт, що має простий користувацький інтерфейс з розширеними можливостями дистанційного керування для регулювання денного світла і свіжого повітря для забезпечення комфортного мікроклімату в приміщенні.

klr_300_marking

«Виробництво продукції VELUX в Україні – це перший подібний досвід для нас, і ми пишаємося тим, яку користь це може принести українському народу та економіці в цей складний час, – зазначив Юрій Ткаченко, генеральний директор «ВЕЛЮКС Україна», – Ми раді, що клієнти, які використовують наш сучасний пристрій для керування вентиляцією та сонцезахистом через мансардні вікна, тепер бачитимуть етикетку «Made in Ukraine» на своєму продукті. Крім того, ми сподіваємося, що наше рішення щодо виробництва в Україні стане прикладом для інших компаній».

klr_300_product

VELUX Group веде свою діяльність в Україні вже більше 20 років і має великі плани щодо розвитку свого бізнесу на українському ринку. Саме тому, у 2015 році VELUX Group зупинила роботу свого заводу на території Росії, а після початку широкомасштабної війни у 2022 році повністю припинила будь-яку діяльність на російському та білоруському ринках, закривши там свої торгові компанії.

Партнерські відносини з Jabil на українському ринку розпочалися у 2015 році. Фахівці компанії також долучилися до розробки нового продукту VELUX Touch. «З моменту відкриття заводу Jabil в Ужгороді у 2004 році ми вибудовували на ньому виробничу культуру, орієнтовану на клієнта, – зазначив Джеррі Хармер, старший директор бізнес-підрозділу Jabil. Маючи великий досвід організації виробництва на багатьох ринках світу, ми готові надавати експертну підтримку нашим клієнтам на усіх етапах життєвого циклу їхньої продукції, – і віримо у те, що наша експертиза стане ще більш затребуваною у період відбудови України», – зазначив Джеррі Хармер, старший директор бізнес-підрозділу Jabil.

klr_300_production_line

«Ми успішно пройшли шлях від виробництва простих рішень для електронного портфоліо VELUX до запуску виробничої лінії для повністю зібраного, готового для використання продукту – це наше велике спільне досягнення, – відмітила Наталія Маркович, старший менеджер бізнес-підрозділу Jabil. – VELUX Touch – це інноваційний продукт, до створення якого були залучені наші розробники з Тайваню, Бельгії та США. Сьогодні виробництво успішно запушене, і ми бажаємо VELUX досягти вражаючого обсягу продажів».

VELUX_Touch_KLR_300
earth_day_2023

VELUX Group представляє більш екологічні будинки з рекордно низьким викидом вуглецю та найкращим у своєму класі кліматом у приміщенні

Група VELUX та партнери відкривають двері Living Places Copenhagen –  концепція із семи прототипів, які показують, як ми можемо створювати стійкі будівлі з утричі меншим викидом CO2 і першокласним кліматом у приміщенні. Концепція Living Places забезпечує найнижчі викиди CO2 у Данії, демонструючи, що нам не потрібно чекати майбутніх технологій для більш екологічного будівництва.

На будівельну галузь припадає 34% світового споживання енергії та 37% глобальних викидів CO2 CO2 , і в останньому звіті кліматичної групи ООН ясно, що рішення з низьким вмістом вуглецю необхідно масштабувати та впроваджувати – також і у будівельній галузі. Одне з цих рішень від сьогодні можна спробувати в Копенгагені. Завдяки новаторському проекту Living Places Copenhagen  VELUX  Group та її партнери демонструють, як будувати будинки з викидами CO2 з показником  3,8 кг/CO2/м2/рік, що втричі нижче, ніж чинне законодавство Данії, яке становить 12 кг CO2/м2/рік. – і за ціною, яка відповідає ринковій ціні будинку на одну сім’ю. Крім того, Living Places Copenhagen розроблено з акцентом на створення здорового клімату в приміщенні за допомогою денного світла та свіжого повітря, і забезпечує найкращий у своєму класі клімат у приміщенні.

«Будучи частиною галузі, на яку припадає значна частина глобальних викидів CO2, ми хочемо взяти на себе відповідальність за пошук шляхів більш екологічного будівництва. Цим проектом ми показуємо, як це можна зробити вже сьогодні. Я дуже пишаюся результатами, яких ми досягли разом із Living Places Copenhagen та нашими партнерами. Цей проект є хорошим прикладом того, як будівництво більш стійких, здорових будинків може як вирішити кліматичні проблеми в нашій галузі, так і покращити здоров’я людей. Зрештою, ми проводимо 90% нашого часу вдома, тому здоровий мікроклімат у нашому домі має вирішальне значення», каже Тіна Майн, виконавчий віце-президент із продуктів групи VELUX.

Living Places Copenhagen є першим прототипом, що демонструє загальну концепцію Living Places, яка була ініційована групами VELUX, EFFEKT і Artelia. Бачення полягає в тому, щоб прокласти шлях у будівельній галузі та показати, як переосмислення будівель може допомогти вирішити деякі глобальні проблеми клімату та здоров’я. Концепція базується на п’яти ключових принципах: будинки мають бути здоровими, доступними, простими, доступними протягом тривалого часу та масштабованими. Ці принципи можуть бути застосовані до нових або існуючих будівель і спільнот.

living-places-photo-adam-mork

Матеріали, рішення та знання вже тут

У рамках проекту The Living Places Copenhagen група VELUX, EFFEKT, Artelia та Enemærke & Petersen провели повну оцінку життєвого циклу. Це означає, що кожен матеріал, дизайн і техніка будівництва були ретельно розглянуті та нанесені на карту з точки зору викидів, які вони проектують, порівняно з типовим данським домогосподарством. Виходячи з цього, партнерство створило прототипи, показуючи, що нам не потрібно чекати майбутніх технологій, щоб будувати будинки, які приносять користь як людям, так і планеті.

«Моніторинг і ретельна оцінка кожного продукту та процесу були вкрай важливими для досягнення результатів, які ми можемо представити в цьому проекті. Той факт, що ми змогли досягти цих рекордних результатів з Living Places Copenhagen, є доказом того, що нам не потрібно чекати майбутніх технологій для будівництва більш екологічних будівель. Матеріали, рішення та знання вже тут – нам просто потрібно їх активувати та масштабувати. Я сподіваюся, що ми зможемо надихнути будівельну галузь слідувати», говорить Лоне Файфер, директор із екологічного будівництва групи VELUX.

Living Places Copenhagen демонструє загалом сім прототипів – п’ять відкритих павільйонів і два готових повномасштабних будинки, які відкриються для публіки в День Землі 22 квітня. Будучи офіційним партнером Всесвітнього конгресу архітекторів UIA у Копенгагені, Living Places Copenhagen проведе програму дебатів і заходів, спрямованих на стимулювання та прискорення змін у будівельній галузі.

Більш детально про проект за посиланням

 

Збереження культурної спадщини – допомога з Данії українським музеям

Три датські організації – Blue Shield Denmark, ICOM Denmark та Museum Service – об’єдналися, щоб надати матеріали, необхідні українським музеям, архівам та іншим установам культури для захисту об’єктів, архівів та інших культурних цінностей.
VELUX FOUNDATION підтримує проект грантом у розмірі п’яти мільйонів крон.

Посилки від організацій надходять до Києва. Зараз це переважно мобільні системи пожежної та охоронної сигналізації, обладнання для належного зберігання та транспортування музейних предметів, інструменти та матеріали для реставраційних робіт, а також матеріальні пожертви.

Частину допомоги було передано до місцевих музеїв північно-східних областей України, які в лютому – квітні 2022 року перебували під російською окупацією. Наприклад, матеріали були надіслані до Охтирського краєзнавчого музею, який значно постраждав від російської агресії.

Help_Museum
animal_help

Допомога власникам тварин, які постраждали внаслідок війни

У липні 2022 співробітниця ВЕЛЮКС Україна Уляна Момонт презентувала допомогу 14 власникам тварин, які постраждали внаслідок війни. Кошти були отримані в рамках  допомоги від ✔️ Employee Foundation of VKR Group (ВЕЛЮКС Україна є частиною VELUX Group, яка в свою чергу є частиною VKR Group).

Допомогу отримали люди, які мають від 1 до 20 собак 🐕 чи 🐈 котів, яким через війну бракує їжі та засобів догляду. Частину тварин підібрали на вулиці. Деякі власники втратили джерело доходу через війну. Деякі переїхали з місць, які досі потерпають від артилерійського вогню, таких  як Харків. Деякі вижили під час окупації Бучі та Ірпеня. Хтось підгодовує вуличних котів.

Географія допомоги:
📍Київ і область
📍Одеса
📍Харків
Також вдалося доставити 100 кг корму в окупований 📍Херсон.

Загалом було закуплено та доставлено близько 1,5 тонн кормів та певну кількість засобів догляду, що полегшить життя людей та тварин 👧🐶 на найближчі місяці.

Надіємось, що війна закінчиться як найшвидше та більшість тварин отримають люблячих володарів та теплі домівки! 🏡

Все буде Україна! 💙💛

 

Нова данська ініціатива допомоги українським дослідникам

Нова данська ініціатива допомоги українським дослідникам🤝: VILLUM FONDEN підтримує стипендіальну програму Scholars at Risk Ukraine (SARU), яка дає дослідникам, які постраждали від війни та надає можливість отримати тимчасову роботу в Данії, дистанційне навчання та інші можливості.

Кожна з компаній: VILLUM FONDEN, Carlsberg Foundation, Novo Nordisk Foundation надає грант у розмірі 5 мільйонів DKK на програму через Danske Universiteter, який є організацією співпраці для університетів країни. Стипендіальна програма адмініструється мережею Scholars at Risk, яка працює над захистом дослідників та просуванням академічної свободи.

Детальніше

 
VILLUM FONDEN
help_chernivtsi_main

Допомога шелтеру в Чернівцях

22.06.2022 співробітник ВЕЛЮКС України презентував допомогу від VELUX Employee Foundations дітям, що постраждали від війни в Україні, втратили свої домівки та тимчасово перебувають у гуртожитку Чернівецького політехнічного фахового коледжу в м. Чернівці. Найбільше вимушено переміщених дітей з Маріуполя, Миколаїва, Херсонської та Луганської областей. Співробітник ВЕЛЮКС України Олександр Заслонкін та його дружина Ольга підтримують вимушено переселених дітей та їх батьків як волонтери.

В рамках допомоги від VELUX Employee Foundations були закуплені та передані:

 • велосипеди, самокати;
 • футбольні, волейбольні та баскетбольні м'ячі;
 • батути, набори для бадмінтону;
 • настільні ігри;
 • художні матеріали (для живопису тощо);
 • стабілізатори напруги;
 • мікрохвильові печі;
 • електрочайники;
 • різні канцтовари.

Діти були в захваті та розгублені одночасно, не розуміючи з яким інвентарем для активного відпочинку та розваг розпочати свої ігри. Але врешті-решт, розпочали з велосипедів, потім були ігри з м’ячами та стрибки на батутах та особливий майстер-клас де вони намалювали малюнки підтримки нашим захисникам.

Дивитися усі фото...

ВЕЛЮКС Україна відновлює робочу діяльність та продовжує сплачувати податки

Компанія ВЕЛЮКС Україна працює в повноцінному режимі в повному штаті та сплачує всі податки та збори.

 

Зв'язатися з нами...

 
work_and_tax
spare_parts_2

Розширений склад запчастин вже працює

ВЕЛЮКС Україна розширила склад запасних частин після початку війни деталі за посиланням

 

Детальніше...

 

VELUX FONDEN надала загальну суму допомоги 25 мільйонів датських крон

VELUX FONDEN надала загальну суму 25 млн. датських крон, для співпраці з 18 гуманітарними організаціями, у тому числі такими як: Червоний Хрест, Amnesty International та Лікарі без кордонів. Датське партнерство називається «Саммен для України» (Разом для України).
«Жахлива ситуація в Україні вимагає дій. Так багато невинних життів постраждало – і як фонд, що працює на міжнародному рівні, ми у VILLUM FONDEN відчуваємо бажання та зобов’язання допомогти. Тому ми надали 25 млн. датських крон. для партнерства з 18 відомими організаціями, об’єднаних спільною зосередженістю на соціальній та гуманітарній допомозі – і кожна з них має здатність підтримувати Україну там, де це найбільше потрібно», – каже Єнс Канн-Расмуссен, голова VILLUM FONDEN.
Зібрані кошти розподіляються між організаціями «Саммен для України» наступним чином:  1/3 розподіляється порівну, а 2/3 розподіляється відповідно до можливостей організацій самостійно залучати кошти.

vl_foundations
help_chernigiv

Волонтерська діяльність та допомога лікарні у Чернігові

 З початки повномаштабної війни Росіїї в Україні, співробітники ВЕЛЮКС України були залучені у волентерську діяльність по всій території нашої країни. Так, наприклад, у травні 2022 компанія ВЕЛЮКС Україна, її співробітники разом з волонтерською організацією, надали допомогу для відбудови, ремонту та підтримки  КНП Чернігівській обласній психоневрологічній лікарні. Були передані будівельні приладдя та матеріали, а також продукти харчування для пацієнтів лікарні.

 

VELUX FONDEN надала загальну суму допомоги 10 мільйонів датських крон

VELUX FONDEN надав допомогу загальною суму 10 мільйонів датських крон (1,34 мільйона євро) на проекти з особливим акцентом на виклики, пов'язані з війною в Україні.
Гроші були надані через грантові напрямки для громадян похилого віку і культури та суспільства та надають можливість підтримати два різні напрями:
Перший – це охорона та збереження культурної спадщини України. Грант буде використано частково для захисту фізичних об’єктів шляхом упаковки, переміщення та консервації, а частково – для оцифрування та документування культурної спадщини. Грант у розмірі 5 мільйонів датських крон буде надано організації Blue Shield Denmark, яка буде оперативно відповідати за проект у тісній співпраці з ICOM Denmark (Міжнародна рада музеїв), Національною комісією ЮНЕСКО Данії та Museumstjenesten. 
Друга – допомога літнім українським біженцям, які досягли пенсійного віку і, таким чином, не мають можливості інтегруватися через працевлаштування. Грант у розмірі 5 мільйонів датських крон буде надано для залучення волонтерів і активних громадян похилого віку в Данії, а кошти будуть розпоряджатися Червоним Хрестом і Радою у справах біженців Данії через партнерство.

 
vl_foundations
help_ua_2

VELUX припиняє свою діяльність на території Росії та Білорусії

Група ВЕЛЮКС вирішила припинити діяльність у Росії та Білорусі.
Це рішення стало наступним кроком після того, як у кінці лютого група ВЕЛЮКС призупинила всю діяльність у Росії та Білорусі у зв’язку з вторгненням в Україну.
Протягом квітня-травня 2022 року була проведене вся необхідна підготовка. Після цього було подано заявки про добровільну ліквідацію в Росії та Білорусі.

Оригінальний пресс-реліз

Вікно-балкон VELUX тепер ще доступніше

ВЕЛЮКС запускає на ринку України нову ширину вікна-балкону - 78 см. З новою шириною вікна-балкони VELUX стануть ще більш доступними, а у замовників буде можливість обрати найоптимальніший для себе варіант, адже вікна-балкони ВЕЛЮКС тепер доступні в ширинах 78, 94 або 144 см.

Вікно-балкон VELUX зробить мансарду просторішою і наповнить її денним світлом. Це просте рішення для тих, хто хоче мати балкон на мансарді. Вікно перетворюється на балкон за лічені секунди, відкриваючи прекрасний краєвид. Підніміть верхню секцію, відсуньте нижню – і можна вийти на балкон, подихати свіжим повітрям і насолодитися краєвидом.

  

Дізнатись більше...


VELUX_cabrio

Сон у вашому стилі!

Насолоджуйтесь спокійним нічним сном у кімнаті своєї мрії з новою лінійкою затемнюючих штор VELUX Color by You

Усі прагнуть, аби їхні спальні гарно виглядали, але не менш важливо, щоб вони залишались місцем, що сприяє спокійному сну. Ось чому, починаючи з вересня 2020 року, ВЕЛЮКС Україна пропонує нову лінійку затемнюючих штор Color by You, що включає палітру з 1800 відтінків кольорів для будь-якого декору спальні.

Завдяки асортименту VELUX Color by You ви можете не тільки обрати будь-який із майже 2000 кольорів або відтінків для своєї затемнюючої штори, але і зберегти вишуканість власних інтер'єрів, разом з тим ефективно блокуючи світло. Ви можете підібрати штори в тон килимовому покриттю, дивану чи іншим предметам інтер’єру, вибір за вами. Для того, щоб зробити замовлення, вам необхідно визначитись з кольором RAL і звернутись у відділ по роботі з клієнтами ВЕЛЮКС Україна за телефоном +380442916070
 

Реєстрацію розпочато 01.09.2019

Міжнародний конкурс VELUX (IVA) для студентів архітектурних вузів проходить кожні два роки і покликаний надихнути майбутніх архітекторів-студентів по всьому світу попрацювати з денним світлом досліджувати і переосмислити його значення в архітектурі.

Реєстрація відкрита з 1 вересня 2019 року по 1 квітня 2020 року. Роботи повинні бути передані на розгляд журі до 15 червня 2020 року.

Щоб взяти участь в конкурсі, ви повинні бути студентом архітектурної школи або вузу, подати заявку на участь на iva.velux.com і представити свій проект на здобуття до 15 червня 2020 року.

У кожного представленого проекту повинен бути куратор - викладач архітектурного навчального закладу, який забезпечить підтримку учаснику. Переможцями будуть названі обидва учасники - і студент і його куратор.

Детальний опис конкурсу та РЕЄСТРАЦІЯ  https://iva.velux.com

 
 

Active House Days в Україні: досвід інноваторів для створення комфортного, енергоефективного та здорового будинку.

Компанія ВЕЛЮКС Україна є постійним учасником міжнародного форуму Active House Days в Україні.
 
Форум Active House Days in Ukraine 2019 цього року проходив з 13 до 14 липня у Львові в Центрі ім. А. Шептицького (Бібліотека). Ця довгоочікувана подія об’єднала авторів інноваційних проектів та провідних архітекторів.
 
 Протягом двох днів відвідувачі змогли отримати корисну інформацію про нові підходи до проектування і будівництва енергоефективних приміщень. 
 
 
Під час виступу на Active House Days in Ukraine 2019 представники компанії VELUX в Україні поділилися  власним досвідом щодо створення Здорових Будинків, про шляхи забезпечення комфортного мікроклімату в приміщенні, проаналізували останні європейські тенденції. Відвідувачам заходу було цікаво дізнатися про те, що європейці вже встигли оцінити переваги унікальних будинків майбутнього від VELUX, створених з використанням принципів філософії Active House.

InterBuildExpo2019

ВЕЛЮКС Україна кожен рік в березні використовує можливість представити свої фокусні продукти та новинки на Міжнародній будівельній виставці InterBuildExpo

Цього року ми сфокусувалися на вологостійкому вікні, і довели, що воно дійсно вологостійке. Мансардне вікно GLU занурили в акваріум, після чотирьох днів безперервного перебування у воді, вікно не втратило свій функціонал, а рама залишилася у тому ж вигляді, що і до занурення. 

Показали ми на стенді і доступні рішення з поєднанням мансардного вікна з карнизним елементом. У випадку, коли уникнути високих пристінків не вдається, такі рішення є справжньою знахідкою для ще кращого освітлення. Більш того, нічого не заважає виду з вікна. 

І звісно ми використали усі можливості стенду, щоб продемонструвати інноваційний продукт VELUX Active. 

З нетерпінням чекаємо початку наступного виставкового сезону   

 

 

 

 
 

Група VELUX придбає компанію JET-Group у компанії Egeria.

Угода підлягає затвердженню німецькими та австрійськими органами з питань регулювання конкуренції.
VELUX A / S і голландська інвестиційна компанія Egeria досягли угоди про продаж JET-Group групі VELUX. Рішення про придбання JET-Group, європейського лідера в області систем засклення покрівлі промислових будівель, відповідає стратегії зростання VELUX Group і, зокрема, прагненню розвивати свій бізнес денного освітлення на ринку адміністративних будівель і промислових споруд. Придбання JET-Group є другим у VELUX Group у цьому році, після Wasco Products Inc., північноамериканського виробника систем засклення, оголошеним в квітні.
 
Компанія VELUX вже більше 75 років є лідером на ринку мансардних вікон в житлових будинках. Перший крок VELUX Group на комерційний (нежитловий) ринок відбувся в 2012 році, коли компанія запустила продукт масштабного засклення – системи засклення VELUX Modular Skylight (VMS).
 
Сьогодні стратегія полягає в тому, щоб зайняти лідируючі позиції в цій сфері бізнесу завдяки органічному зростанню і придбанню.
«У нас був дуже позитивний діалог з Egeria і JET-Group. Ми відразу відчули, що амбіції і культури JET-Group і нашої компанії чудово доповнюють один одного. Завдяки придбанню JET-Group ми зміцнимо наш плацдарм на комерційному ринку в багатьох країнах і додамо кілька нових категорій продуктів в нашу комерційну пропозицію в Європі », - каже Девід Бріггс, генеральний директор VELUX Group.

Комерційний ринок складається з двох основних сегментів:
• Архітектурний сегмент засклення, який більше фокусується на дизайні, а архітектори відіграють значну роль у виборі рішень для засклення або акрилових форм і
• Промисловий плаский сегмент даху, що складається майже повністю з акрилових рішень, таких як купола і стрічкові зенітні ліхтарі (CRL).

 Ці два сегменти значно розрізняються в цільових групах і підходах до продажів. Компанія VELUX VMS має сильну позицію в сегменті архітектурного засклення, а JET займає лідируючі позиції на ринку в сегменті промислових пласких дахів.
«Ми з нетерпінням чекаємо можливості стати частиною VELUX Group, і ми бачимо великий потенціал зростання і можливості для зміцнення нашого європейського бізнесу на благо наших клієнтів і співробітників», - каже Ральф Дамер, генеральний директор JET-Group. Марк Уетцелс, партнер в Egeria, також радий угоді: «Я вражений VELUX Group і впевнений, що ця угода буде мати позитивний ефект для обох компаній і для їх співробітників, а також для всього сегмента ринку.

«З придбанням JET-Group ми відразу стаємо одним з провідних гравців на комерційному ринку в Європі і почнемо об'єднувати VMS з JET-Group для створення нового комерційного підрозділу, якій буде стимулом для подальшого зростання на цьому ринку, Ми також бачимо можливості для розвитку бізнесу JET шляхом продажу деяких продуктів через дистриб'юторську мережу VELUX, що в свою чергу позитивно вплине на розвиток бізнесу наших дилерів. VELUX завжди орієнтувався на денному освітленні і свіжому повітрі для створення більш сприятливих умов життя і роботи, а придбання JET допомагає нам набирати масштаби і розширювати наш бізнес в абсолютно новому сегменті ринку », - говорить Девід Бріггс, генеральний директор VELUX Group.
 

В період  08.10.2018 – 30.11.2018 в інтернет магазині штор  VELUX діє спеціальна пропозиція на рулонні штори RFL та енергоефективні штори FHC – Знижка 10%

Зі знижкою можна придбати усі кольори та розміри.

Знижка надається автоматично під час виставлення рахунку і дії на штори, які є складськими кольорами чи розмірами, та на штори під замовлення. Знижка надається на моделі з ручним керуванням та дистанційним.

Пропозиція діє по всій території України, окрім Криму та тимчасово окупованих територій. Пропозиція розповсюджуєтся на купівлю штор, моделей RFL та FHC в інтернет магазині www.veluxshop.com.ua

Повна кольорова гама затемнюючих штор RFL Перейти

Повна кольорова гама енергоефективних штору FHC Перейти

Купити штори зі знижкою www.veluxshop.com.ua

 

Active House Days в Україні: Світовий досвід проектування та будівництва енергоефективних будівель

23-24 червня в Мистецькому Арсеналі відбудеться Active House Days — подія, яка презентує світові рішення та нові підходи до проектування і будівництва енергоефективних будівель.

Active House Days  — це нетворкінг з більш ніж 1 000 спеціалістів зі всієї України. В межах заходу також пройде виставка Active House Best Projects, де відвідувачі зможуть побачити найкращі реалізації та проекти будівель епохи сталого розвитку.

На учасників чекають два дні інтенсивного професійного спілкування з визнаними експертами галузі з Данії, Нідерландів, Німеччини, Італії, Малайзії, Білорусі, України, Японії та США. 

На гостей очікує цікавий майстер-клас з моделювання денного світла та його впливу на будівлю від компанії ВЕЛЮКС Україна 

Реєстрація для безкоштовної участі вже розпочата і триватиме до 25 травня 2018 року.

Зареєструватися  

 

Денне світло в Замбія через лампу Solar Lamp – ініціатива VELUX з нагоди 75-річчя 

Як забезпечити світлом регіони, які не мають можливості освітлення. Лише 20% населення Замбія мають постачання електроенергії. У багатьох будинках освітлювати свічкою немає можливості із за високого ризику виникнення пожежі. У світі залишається 1,2 мільярда людей, які проживають без доступу до електрики. 

VELUX Group завжди рішуче прагне забезпечити світ новими можливостями доступу до світла і свіжого повітря. Компанія прагне більше уваги приділяти забезпеченню сталого розвитку, а також надійному та доступному освітленню. 

Минулого року компанія VELUX провела конкурс на створення кращого рішення лампи з живленням від сонячного елементу – Solar Lamp. Із 172 пропозицій, переможцем став дует із Аргентини. Саме їм належить дизайн сучасного Solar Lamp. 

14500 ламп було виготовлено і передано в Африку. 


Лампа денного світла стала цілою знахідкою для мешканців Замбія. Тепер діти мають можливість навчатися чи гратися і після заходу сонця, жінки можуть готувати їжу чи займатися  іншим справами. Поява лампи принесла ще й позитивний психологічний момент у життя підлітків та дітей. Існування навіть одного джерела світла у будинку дає можливість відчувати себе більш безпечно.   
З нагоди 75-річчя група VELUX разом з міжнародною соціальною програмою Little Sun виготовили і передали сонячні лампи, якими зараз користуються 14500 людей, що не мають можливості підключення світла. Лампа має живленні від сонячної батареї, є зручною у користуванні і транспортуванні. 

Сайт Solar Lamp