Контролюйте свій будинок за допомогою систем графіку та автоматизації


Дослідження щодо повітря, яким ми дихаємо

VELUX щодня працює над забезпеченням найкращого мікроклімату та більшого доступу денного світла. Ми знаємо, що погане дихання у приміщенні може мати негативний вплив на здоров’я. Оскільки більшу частину часу ми проводимо у приміщенні, 55% загального споживання їжі, води та повітря протягом життя складається з повітря у приміщенні з нашого дому, ми природно вдихаємо повітря, яке надходить із внутрішнього середовища (Sundell, 2004b).

Тобто ми споживаємо 15 кг повітря на день, тоді як більшість людей споживає 2 кг води та їжі на день (Nilsson, 2008). Це багато повітря, і ми маємо бути максимально здоровими щодня. Оскільки багато хто з нас зараз працює вдома, ми повинні забезпечити, щоб клімат у приміщенні відображав здорове середовище для нас і людей, з якими ми живемо.

 

VELUX ACTIVE допоможе підтримувати здоровий мікроклімат

VELUX ACTIVE with Netatmo допоможе забезпечити хороший мікроклімат протягом усієї доби. Датчики дадуть VELUX ACTIVE змогу регулювати вироби VELUX, коли рівень CO2, температура та вологість занадто високі або занадто низькі. Ми називаємо це автоматизацією мікроклімату.

Але у травні 2021 року ми представили функцію графіку та автоматизації в нашій програмі VELUX ACTIVE. Ця функція дає змогу створювати щоденні графіки, які відповідають вашому розпорядку.

Графік та автоматизація

Функція графіку дає змогу створювати індивідуальний розклад для кожної з ваших кімнат. Для кожної кімнати ви можете створювати, редагувати, вмикати, вимикати та видаляти автоматизацію. Це дає змогу адаптувати роботу виробів VELUX до вашого дому та особистого розпорядку.

Різниця між керуванням графіком та автоматизацією клімату полягає в тому, що за допомогою керування графіком ви встановлюєте вимоги. В разі автоматизації клімату датчики VELUX ACTIVE керують вашими виробами, коли це необхідно, щоб підтримувати здоровий мікроклімат. Ваш плановий контроль завжди матиме пріоритет перед кліматконтролем, а ручне керування скасовує ваш плановий контроль. Таким чином ви завжди повністю контролюватимете свої вироби.