Компанія ВЕЛЮКС Україна є одним із організаторів першого проекту  енергоефективного будинку, створеного на основі концепції Активний дім. 
OptimaHouse це сучасний будинок загальною площею 128 кв.м з мансардним поверхом та терасою, розрахований на проживання сім'ї з 3-х чоловік. На двох поверхах, включаючи мансарду, розміщені вітальня, кухня-їдальня, 2 спальні, загальна гардеробна, с/в з душовою, простора ванна з пральнею, технічне приміщення з усіма інженерними системами.

Завантажити Радар Об'єкту 

  Унікальність проекту OptimaHouse - це оптимальний баланс комфорту, енергоефективності та бережливого ставлення до природних ресурсів.

 Завантажити брошуру 


В OptimaHouse  встановлено 9 мансардних вікон лінії Premium.  Переважна частина вікон з дистанційним керуванням та живленням від сонячної батареї для більшого ефекту енергозбереження. Всі вікна оснащені загартованим зовнішнім склом і внутрішнім склом «триплекс» для безпеки та комфорту мешканців будинку.

Обов'язковим елементом конструкції є клапан для провітрювання зі змінним фільтром. У відкритому вигляді він сприяє проникненню свіжого повітря в приміщення навіть при закритому вікні. А фільтр надійно захищає від попадання пилу і комах.

Кожне мансардне вікно встановлено з комплектом теплоізоляція BDX 2000 надійно захищає вікно від промерзання і утворення конденсату, додаючи віконної конструкції ще більшої надійності. 

Усі мансардні вікна VELUX  оснащені сонцезахисними аксесуарами маркізетом чи ролетою та шторами для декору. У спальній кімнаті штора 2 в 1 VELUX DFD, ванна кімната має жалюзі VELUX PAL з дистанційним керуванням та живленням від електромережі.   

Концепція Активний дім 

Концепція «Активний дім» враховує вимоги до екологічних будівель майбутнього і фокусується на здоров`ї і комфорті людей. Проекти будинків розробляються з врахуванням особливостей місцевості, де вони будуть здані в експлуатацію, з акцентом на максимізацію використання натуральних ресурсів, що робить ці будинки нейтральними до викидів CO2.

 

Три ключові складові концепції Active House:

 
• Енергозберігання. Застосування енергоефективних технологій, активне використання природних ресурсів і відновлювальних джерел енергії;
 
• Здоровий мікроклімат. Значна кількість денного світла і свіжого повітря. Автоматизовані системи для ефективної вентиляції та підтримки комфортної температури;
• Оточуюче середовище. Ефективне використання природних ресурсів і екологічно чистих матеріалів. Турбота про довкілля.
 
 

Чому це важливо?

 
Енергетична проблема полягає в тому, що на життєздатність будівель витрачається більш ніж 40 % усієї виробленої енергії (за даними країн Європейського Союзу). Для розробки енергоефективного рішення, необхідно враховувати всю енергію, яка витрачається на будівлі протягом всього періоду її експлуатації.
Проблема клімату в приміщенні полягає в тому, що ми проводимо 90% свого часу в приміщеннях, однак близько 30% будівель не забезпечують необхідний здоровий мікроклімат. Знаходячись всередині приміщень, люди потребують в значній кількост свіжого повітря та сонячного світла, оскільки це позитивно впливає на здоров`я та самопочуття.
Проблема навколишнього середовища полягає в тому, що глобальні рішення часто не відповідають потребам конкретних територій та місцевостей. Нам необхідно розробити гнучкі рішення, які братимуть до уваги місцеві культурні та інфраструктурні відмінності.
Підхід раціонального проживання – один з найосновніших елементів концепції «Активний дім»
 
Раціональне проживання – поєднання максимально ефективного використання енергії та мінімальних викидів CO2:

- цілісний підхід до архітектури будинку і розробка енергоефективного проекту;
- стратегічне розміщення вікон для максимального використання сонячного світла, тепла та свіжого повітря;
- активне використання «розумних» елементів будівлі у їхніх взаємодії з навколишнім середовищем (зовнішнім та внутрішнім) та оптимізація загальної енергоефективності.


Для ще більшого комфорту у будинку  майже усі мансардні вікна  з дистанційним керуванням та живленням від сонячного елементу. 

Усі мансардні вікна мають по два аксесуари для надійного захисту від спеки: ролета чи маркізет та декору: штори.