Дізнайтеся більше
Ідеї для спальні - Доторкніться до зірок крізь безмежну панораму

Сон під зірками

Завдяки крутому куту нахилу покрівлі вдалося встановити чотири великих мансардних вікна, з яких тепер відкривається фантастична панорама. Зважаючи на високе розміщення вікон, було застосовано мансардні вікна VELUX INTEGRA®, якими можна керувати з сенсорного пульту управління. Усі вікна захищені від спеки маркізетом, який запобігає перегріву на 90 % і сонячним спекотним днем зберігає комфортний мікроклімат у Вашій спальні. Прозора сітчаста тканина пропускає світло до кімнати та не закриває вид з вікна.

Ідеї для сучасної спальні
Дізнайтеся більше
Ідеї для спальні - Яскравіша спальня

Яскравіша спальня

Завдяки об’єднанню мансардних вікон у групу, ця спальня на верхньому поверсі будинку тепер залита природним світлом впродовж всього дня. Із зручною верхньою ручкою на наших стандартних вікнах відкривати їх легко навіть якщо поруч розташоване ліжко. А біла рама надає кімнаті охайного і сучасного вигляду.

Натхнення для спальні
Дізнайтеся більше
Ідеї для спальні - Використовуйте простір на всі 100 %

Використовуйте простір на всі 100 %


У цьому проекті два зенітних вікна візуально розширюють простір та додають більше природного світла і кімната оживає на очах.
Денне світло у спальні - Ідеї
Дізнайтеся більше
Ваш новий балкон

Ваш новий балкон

У цій кімнаті унікально поєднані інноваційний балкон VELUX CABRIO® з однієї сторони, а з іншої - мансардне вікно з нижнім відкриванням з глухим віконним елементом. За лічені секунди вікно VELUX CABRIO® перетворюється на невеликий балкон.
Дізнайтеся більше
Довершене світло у Вашій кімнаті

Довершене світло у Вашій кімнаті

Три вікна VELUX з верхнім відкриванням і безбарвним лаковим покриттям приносять денне світло у цю спальню з високими пристінками. Якщо протягом дня Вам не потрібно світло, ролети забезпечать 100% затемнення. Опустіть рулонні штори для пом’якшення потрапляючого денного світла і створення атмосфери приватності.
Дізнайтеся більше
Спальня вдень і вночі

Спальня вдень і вночі

Три вікна VELUX з верхнім відкриванням і безбарвним лаковим покриттям забезпечують проникнення падаючого світла і відкривають вид на дерева. Усі вікна мають затемнюючі штори для гарантії міцного сну вночі і повного затемнення вдень.

Дізнайтеся більше
Додаткове світло та краєвид - Ідеї для спальні

Додаткове світло та краєвид - Ідеї для спальні

У цій спальні вдалося встановити два мансардні вікна з нижнім відкриванням, які дарують фантастичний панорамний вид. Під вікнами з нижнім відкриванням встановили вікна спеціального призначення GIU, які дозволяють милуватися чарівним видом садка і впускають ще більше денного світла.