Дізнайтеся більше
Ідеї для вітальні - Максимум світла та краєвиду

Максимум світла та краєвиду

Встановлюйте мансардні вікна парами для чудового краєвиду з вікна та наповнення Вашої вітальні світлом. Для забезпечення абсолютного комфорту і зручності мансардні вікна VELUX INTEGRA® на сонячній енергії відчиняються та зачиняються сенсорним пультом управління. Щоб підтримувати комфортну температуру спекотними сонячними днями, з зовнішньої сторони вікна можна встановити прозорий маркізет VELUX INTEGRA® на сонячній енергії.

Частина 2 - ідеї для вітальні
Дізнайтеся більше
Ідеї для вітальні - Зробіть свій день яскравим

Наповніть свій день світлом

Пара мансардних вікон VELUX INTEGRA® робить цю вітальню більш просторою й оживляє всю кімнату. Завдяки нашому пульту управління, Ви можете відкривати та зачиняти мансардні вікна VELUX INTEGRA® , відпочиваючи на дивані. Він також дозволяє Вам легко регулювати усі внутрішні та зовнішні аксесуари VELUX INTEGRA® .?

Ідеї для вітальні
Дізнайтеся більше
Ідеї для вітальні - Комфорт і зручність

Комфорт і зручність

Декілька вікон розміщених у верхній частині цієї досить високої стелі оживляють простір і наповнюють денним світлом кожен куток кімнати. Мансардні вікна VELUX INTEGRA® - ідеальний вибір для розміщення на такій висоті, оскільки вони відкриваються та закриваються сенсорним пультом. А завдяки унікальному сенсору дощу вікна автоматично зачиняться, якщо почнеться дощ.
Ідеї для вітальні
Дізнайтеся більше
Ідеї для вітальні - Оптимальне поєднання мансардних вікон VELUX

Оптимальне поєднання мансардних вікон VELUX

Чотири мансардних вікна заповнюють природним світлом цю вітальню на верхньому поверсі та відкривають фантастичний вид на сад і небо. Два вікна з верхнім відкриванням поєднані з вертикальними віконними елементами з ручкою зверху, що відкриваються всередину, забезпечують зручне користування.