Дізнайтеся більше
Прибудови - Експерименти з модернізації

Ключові цифри 
Переоблаштування

Додаткова корисна площа: 42кв.м.


Тривалість реконструкції: 3 місяці

Супутні продукти

Мансардне вікно VELUX INTEGRA®

Мансардні вікна VELUX INTEGRA ® прості у використанні, завдяки зрозумілому інтерфейсу, а також забезпечують зручну вентиляцію та здоровий клімат у Вашій кімнаті. Обирайте електрокероване мансардне вікно VELUX INTEGRA®, якщо Ви плануєте підключити вікно до електромережі Вашого будинку.

Мансардні вікна спеціального призначення

Виходи на дах від компанії VELUX відкриваються як двері для зручного доступу на дах з опалювального приміщення під покрівлею. Завдяки великому розміру виходу, потрапити на дах ще ніколи не було так легко.

Похилі елементи - продовження Вашого вікна

Якщо Ваша покрівля має великий кут нахилу, Ви можете продовжити Ваше мансардне вікно, встановивши під ним додатковий похилий елемент GIL (матеріал: сосна, вкрита прозорим або білим лаком) чи GIU (поліуретанове покриття). У цих моделей вікон глуха рама та вони не відкриваються. Поєднання мансардного вікна з додатковим елементом GIL/GIU принесе ще більше природного світла у Ваш житловий простір. Модель GIU з поліуретану миття або перефарбовування. За потреби рекомендовано протирати м'якою вологою ганчіркою.

Маркізет

  • Захист від спеки
  • Прозора тканина
  • Встановлюється зсередини

Маркізет VELUX блокує сонячні промені до того, як вони попадають на Ваше віконне скло та зменшує пасивне нагрівання до 72%. Він дозволяє підтримувати комфортний мікроклімат у Вашій кімнаті спекотними сонячними днями Маркізети - прозорі, тому Ви можете, як і раніше насолоджуватись краєвидом.

Ролети

  • Захист від спеки
  • Повне затемнення
  • Теплоізоляція та захист від шуму

Ролети VELUX - бездоганний вибір для будь-якого клімату та пори року. Вони захищають Вашу кімнату від перегріву влітку, зберігають тепло взимку та надають Вам можливості повністю блокувати світло у кімнаті, коли Ви забажаєте

Жалюзі

  • Приватність і контроль світла
  • Управління без шнурів
  • Водостійкі та легко миються

Вологостійкі, невибагливі у догляді жалюзі VELUX ідеально підходять до ванних кімнат і кухонь. Унікальний дизайн дозволяє позбавитись звисаючих шнурів, що псують загальний вигляд кімнати. Тепер для регулювання куту та кількості потрапляючого світла достатньо лише нахилити ламелі у потрібному напрямку .