Дізнайтеся більше
Ідеї для кухні - Інноваційні рішення для пласких покрівель  

Інноваційні рішення для пласких покрівель

Часто будинкам з пласким дахом не вистачає світла по центру будівлі. Тому, вікна, створені для пласких покрівель, є оптимальним рішенням для проникнення природного світла та візуально збільшення кімнати. У цьому проекті два зенітних вікна перетворили кухню, розташовану по центру будинку, на яскравий, затишний простір для сімейних обідів та посиденьок з друзями.

Ідеї для кухні
Дізнайтеся більше
Ідеї для кухні - Рецепт чудової кухні

Рецепт чудової кухні

Два вікна, розміщені високо на стелі, наповнюють кухню денним світлом та візуально збільшують простір. Вони не лише забезпечують оптимальне освітлення для приготування їжі, але й вивітрюють з Вашого дому пар, дим та запахи їжі. Ці високо розміщені мансардні вікна VELUX INTEGRA® можна відкривати та закривати за допомогою сенсорного пульту.

Натхнення для кухні від VELUX
Дізнайтеся більше
Ідеї для кухні - Використовуйте простір на всі 100 %

Ваше вікно у світ

Завдяки розміщенню під кутом, мансардні вікна впускають більше світла, ніж традиційні слухові вікна. В цьому проекті, група мансардних вікон VELUX заповнюють кухню світлом і в свою чергу, кімната здається більш просторою.
Ідеї для кухні
Дізнайтеся більше
Ідеї для кухні - Здоровий мікроклімат  

Здоровий мікроклімат

Декілька мансардних вікон, розташованих високо на стелі, відмінно та рівномірно освітлюють усю кухню. Ці високо розміщені мансардні вікна VELUX INTEGRA® можна відкривати та закривати за допомогою сенсорного пульту.
Дізнайтеся більше
Ідеї для кухні - Яскравий побут

Яскравий побут

Встановлене високо на стелі, мансардне вікно VELUX INTEGRA®заповнює усю кухню рівномірно розподіленим світлом. Ми рекомендуємо розміщувати мансардні вікна над простором, де Ви готуєте їжу та їсте, щоб забезпечити оптимальне освітлення і вентиляцію, там де вони найбільш потрібні.
Дізнайтеся більше
Ідеї для кухні - Вид з вікна - усім на радість

Вид з вікна - усім на радість

Три мансардних вікна VELUX INTEGRA® заповнюють природним світлом цю кухню на верхньому поверсі та відкривають фантастичний вид. Усі вікна мають практичне поліуретанове покриття, що не вимагає додаткового догляду, та оздоблені вологостійкими невибагливими у догляді жалюзі,- найкращим рішенням для ванної та кухні.