Дізнайтеся більше
Ідеї для дитячої - Максимальне збільшення простору.

Максимальне збільшення простору

Ліжко-горище - чудовий спосіб створити додатковий простір у дитячій кімнаті. З трьома великими мансардними вікнами, призначеними для освітлення кімнати, приміщення завжди відкрите, комфортне і наповнене свіжим повітрям. Одне вікно встановлене високо під стелею, щоб забезпечити проникнення денного світла у найвіддаленіші закутки. Це - мансардне вікно VELUX INTEGRA® , яке відчиняється та закривається нашим інноваційним пультом управління.

Ідеї для дитячої
Дізнайтеся більше
Ідеї для дитячої - Більше світла, ніж будь-коли

Більше світла, ніж будь-коли

Завдяки нахилу та положенню на скатній покрівлі, мансардні вікна VELUX забезпечують більше світла, ніж традиційні слухові вікна. Затемнююча штора «Дует» - це зручний комплект із затемнюючої штори і штори-плісе. Вона дозволяє насолоджуватись перевагами обох режимів: повне затемнення, коли Ви забажаєте або м’яке розсіяне природне світло впродовж дня.

Натхнення для дитячої
Дізнайтеся більше
Ідеї для дитячої - Просте рішення

Просте рішення


Достатньо лише одного мансардного вікна VELUX, щоб заповнити світлом цю дитячу на верхньому поверсі. Зручне верхнє відкривання нашого стандартного мансардного вікна полегшує його відчинення, навіть коли безпосередньо під ним розташовані меблі. Це вікно не потребує додаткового догляду, миття або перефарбовування. Рекомендовано протирати м'якою вологою ганчіркою.
Ідеї та натхнення для дитячої кімнати
Дізнайтеся більше
Ідеї для дитячої - Використовуйте простір на всі 100 %

Використовуйте простір на всі 100 %

Дитяча кімната - це вир подій. Це не тільки кімната для сну, але й гральний майданчик і місце зустрічі з друзями. Зручне мансардне вікно з верхнім відкриванням пропускає необхідну кількість природного світла і свіжого повітря до ігрової кімнати. Ззовні встановлено маркізет, який забезпечує захист від спеки.