Дізнайтеся більше
Ідеї для ванної кімнати - Сонячний початок Вашого дня

Сонячний початок Вашого дня

Ванна і душова кабінка на верхньому поверсі наповнюються сонячним світлом завдяки двом мансардним вікнам VELUX розташованим на одному рівні. Оскільки верхнє вікно високо розміщено, було застосовано мансардне вікно VELUX INTEGRA® з дистанційним управлінням. Його можна запрограмувати провітрювати кімнату, навіть коли Вас немає вдома. На випадок дощу воно автоматично закриється. Обидва вікна мають поліуретанове покриття, що не вимагає додаткового догляду і оздоблені надійними вологостійкими жалюзі VELUX.

Ідеї для ванної кімнати
Дізнайтеся більше
Ідеї для ванної кімнати - Природне світло всюди

Природне світло всюди

Світлові тунелі VELUX дозволяють наповнити світлом кожен куток Вашої оселі, і навіть місця, де неможливе встановлення традиційних мансардних вікон. Навіть у похмурий день, ці економні «тунелі» забезпечують стільки світла, скільки звичайна лампа 60-Ватт. Дизайн екстер’єру пасує до інших продуктів VELUX.

Ідеї для ванної кімнати - Частина ІІ
Дізнайтеся більше
Ідеї для ванної кімнати - Сонячні ванни

Сонячні ванни

Зенітне вікно VELUX - чудовий спосіб надати новий вимір будь-якій кімнаті під пласким дахом. Незалежно чи мансардне вікно - єдиний шлях впустити природне світло, чи Ви бажаєте візуально розширити простір у кімнаті з фасадним вікном, зенітні вікна - оптимальне рішення.

Ідеї для ванної кімнати
Дізнайтеся більше
Ідеї для ванної кімнати - Момент тиші

Моменти тиші

Свіже повітря та денне світло заповнюють усю ванну кімнату і створюють для Вас ідеальні моменти тиші й усамітнення. Верхнє мансардне вікно - VELUX INTEGRA® з дистанційним управлінням Його можна запрограмувати провітрювати кімнату, навіть коли Вас немає вдома та автоматично зачинятись на випадок дощу. Обидва вікна мають поліуретанове покриття, що не вимагає додаткового догляду і оздоблені надійними вологостійкими жалюзі VELUX.
Ідеї для ванної кімнати від VELUX
Дізнайтеся більше
Ідеї для ванної - Кімната залита сонцем

Ванна залита сонцем

Біле поліуретанове покриття, що не вимагає додаткового догляду, на вікнах VELUX - оптимальне рішення для захисту від вологості міцного дерев'яного каркасу. Білий колір рами осяює кімнату, а сонце наповнює все приміщення.