ВЕЛЮКС Україна

Компанія VELUX – світовий лідер з виробництва мансардних вікон та сонцезахисних аксесуарів з понад 80-ти річним досвідом. Продукти компанії вже встигли завоювати авторитет власників мансардних вікон по всьому світі. Тисячі українців висловили довіру продуктам VELUX, а компанія продовжує займати впевнену позицію на українському ринку.
Вже більше 20-ти років компанія VELUX має власне представництво в Україні, розгалужену мережу складів та налагоджену логістику. А отже, споживачі мансардних вікон VELUX можуть розраховувати на технічну підтримку від виробника, гарантійний сервіс, та на консультації провідних спеціалістів компанії.

Компанія має власні представництва в 40 країнах, загальна кількість персоналу Групи VELUX нараховує більше 9 500. Загалом мансардні вікна VELUX продаються більш ніж в 70 країнах, а виробничі потужності зосередженні в 11 країнах. 
 
В Україну йдуть поставки з Данії, Угорщини, Німеччини, Чехії та Франції. Одне вікно може бути укомплектоване продуктами VELUX, виготовленими на заводах різних країн, але мати однаково високу якість. Всі заводи VELUX мають сертифікати ISO 9001 (якість, 2004), ISO 14001 (оточуюче середовище, 2004) та OHSAS 18001 (умови праці, 2005). Деревина для мансардних вікон VELUX має сертифікати FSC або PEFC.
Сьогодні компанія VELUX це дещо більше, ніж виробник мансардних вікон та аксесуарів. В асортименті компанії присутні вікна для пласких дахів, світлові тунелі, продукція на сонячних батареях та продукти для надійного і теплого встановлення вікна.

Проєкти, реалізовані за підтримки VELUX, такі як, Активний будинок, Model Home 2020,  формують сучасні будівельні тенденції енергоефективного, екологічного, комфортного житла.  

 

Children’s Living Places

Children’s Living Places - це проєкт Ініційований данською неурядовою організацією SOS Children’s Villages Denmark, який стане домівкою для дітей, переміщених війною в Україні. Він складається з трьох кластерів низьковуглецевих, здорових будинків, де діти житимуть у прийомних сім'ях, отримуватимуть психосоціальну підтримку та матимуть доступ до спільних рекреаційних просторів.

Дізнайтеся більше про роботу SOS Children’s Villages.

Україна має один з найвищих показників дітей, які живуть в інтернатних закладах в Європі, а війна пошкодила або зруйнувала понад 10% житлового фонду.

Children’s Living Places є модельним проєктом, який показує, як можна поєднати принципи соціальної сталості з низьковуглецевим дизайном житла. Проєкт спрямований на створення кращої альтернативи тому, що було доступно до війни. Довгострокова мета - забезпечити кращий догляд за дітьми, позбавленими батьківської підтримки, та деінституціоналізувати догляд за дітьми, використовуючи цілісні рішення.

 
Ви можете відвідати наш офіс, що знаходиться за адресою, вказаною нижче. Ми працюємо у робочі дні з 09.00 до 17.30

ТОВ ВЕЛЮКС Україна 
02140, м.Київ 
вул. Ревуцького, 44 а 
Телефони:

044 321 16 00

067 447 11 11

099 447 11 11 

073 447 11 11

E-mail: VELUX.Ukraine@VELUX.com