75 років у світі і 15 років в Україні

Цього року компанія VELUX святкує своє 75-річчя у світі.

Пристрасть до денного світла, свіжого повітря та комфортного проживання – це те, з чого починалося і ті фактори, які і є рушійною силою і сьогодні. 

У 1941 році підприємець і винахідник Villum Kann Rasmussen вирішив перетворити темне горище на придатний до життя простір з денним світлом та свіжим повітрям. 
Його перше вікно для даху було запатентовано в 1942 році і тоді ж прийшла ідея з назвою компанію VE+LUX , де ‘VE’ – це коротко від вентиляції та ‘LUX’ від латинського світло 
75 років досліджень і розвитку на світовому ринку мансардних вікон зробили нас провідним експертом у денному освітленні та природній вентиляції. Будучи світовим лідером ринку мансардних вікон, ми вкладаємо значну частину наших ресурсів в подальшу оптимізацію комфорту проживання.  
 Привітання з першими 15 роками на українському ринку приймає і ВЕЛЮКС Україна. За це час компанія виросла з невеликого офісу з 4-х осіб до повноцінної компанії, з найбільшим покриттям України власними торговими і технічними консультантами, сервісною службою та мережею сервісних центрів. Тисячі продавців, архітекторів та встановлювачів отримали знання, як підбирати, встановлювати і використовувати нашу продукцію.