Як відгукнутись на вакансію?

1. Відгукнутись на вакансію

Надішліть стисле та коротке резюме і мотиваційного листа.  

2. Співбесіда

Зазвичай співбесіда складається з двох зустрічей.  

3. Ідеальний кандидат

Ми визначились із найкращим кандидатом на посаду, у команду та нашу компанію.  

Питання та відповіді

Ми шукаємо людей, які прагнуть змінити світ на краще, - зробити свій суттєвий внесок у комерційну діяльність та сприяти мінімізації екологічного впливу. Ми - глобальна організація, тому ми зацікавлені у кандидатах з міжнародним світоглядом та наділених здатністю співпрацювати з колегами різних професій і національностей. Невід’ємною основою діяльності групи компаній VELUX є наші цінності. Ці принципи направляють наш спосіб ведення бізнесу та нашої співпраці. Вам необхідно поділяти наші принципи та застосовувати їх на практиці у ході співпраці з колегами, спілкування з клієнтами та постачальниками.
Наша корпоративна мова спілкування - англійська. Якщо Ви подаєте резюме на адміністративну або академічну посаду, ми очікуємо, що у Вас високий рівень володіння англійською, бо Ви спілкуватиметеся з колегами з різних країн.
Наша корпоративна мова - англійська, тому резюме зазвичай оформлюються англійською мовою. Проте, якщо Ви подаєте резюме на посаду в одній з наших місцевих виробничих або торгових компаній, в описі вакансії може бути зазначено, що приймаються резюме місцевою мовою.
Резюме на адміністративні або академічні посади приймаються лише через онлайн форму. Уважно прочитайте оголошення про вакансію, там зазначається спосіб подання резюме.
Після відправлення резюме, ви автоматично отримаєте підтвердження. Якщо ви його не отримали, спробуйте надіслати резюме ще раз або зв’яжіться з відділом кадрів [загальний e-mail HR відділу].
На кожну вакантну посаду ми проводимо комплексний відбір, щоб знайти найкращого працівника саме для цієї позиції. Процес відбору відрізняється залежно від посади та сфери діяльності, на яку Ви претендуєте. Але зазвичай він проводиться менеджером з набору персоналу разом із відділом кадрів. Процес відбору ретельно побудований таким чином, щоб забезпечити рівні і справедливі умови для всіх претендентів. Забезпечити приємний досвід усім кандидатам - це наш пріоритет. Після подання резюме та заповнивши необхідні форми, Ваш профіль розглядають менеджер з набору персоналу та провідний спеціаліст відділу кадрів з приводу відповідності Ваших особистих та професійних даних обов’язковим критеріям на зазначену посаду. Після визначення найбільш підходящих кандидатів, з кожним зв’яжуться безпосередньо - або електронною поштою, або зателефонують і запросять на співбесіду.
Ви можете подавати резюме на кілька посад у групі компаній VELUX. Будь ласка, надайте інформацію окремо для кожної посади та у кожній формі обов’язково вкажіть назву(-и) посади(посад)\місце(-я) розташування іншої(-их) посади(посад), на які Ви відправили резюме.
Для більшості академічних та адміністративних посад, ми проводимо оцінювання особистісних характеристик та тест на профпридатність. Такі оцінки становлять фундамент нашого з Вами діалогу про Ваш підхід до виконання завдань, професійної поведінки та світогляду. На додачу до тестів ми завжди проводимо співбесіди.
Якщо Вас запросили на співбесіду, це означає, що Ви володієте необхідними для нас кваліфікаціями та Ваші особисті дані привернули нашу увагу. Отже, тепер час зустрітись. Співбесіда - це можливість дізнатись більше один про одного. У Вас з’являється можливість розповісти нам більше про себе - і чому Ви бажаєте працювати в групі компаній VELUX. А ми, в свою чергу, маємо нагоду розповісти докладніше про нашу компанію та вакансію - що ми можемо Вам запропонувати і чого очікуємо від Вас. Для нас співбесіда - це приємна особиста зустріч, в ході якої обидві сторони можуть зрозуміти, наскільки ми влаштовуємо один одного. Найважливіше - бути собою. Нам потрібні саме Ви.
Ми розглядаємо лише резюме, подані через нашу систему набору персоналу. Ми не рекомендуємо надсилати нам ініціативні резюме, радше слідкуйте за оновленням вакансій на офіційному сайті VELUX.