З ручкою зверху чи знизу?

Мансардні вікна з ручкою зверху

Завдяки розміщенню ручки вікна зверху Вам набагато зручніше відчиняти та зачиняти вікно, навіть якщо під ним меблі. Рекомендовано для пристінків висотою 130 см.

Мансардні вікна з ручкою знизу

Нижня ручка дозволяє Вам відкрити вікно назовні та насолоджуватися панорамою.  Ми не рекомендуємо ставити меблі під вікна цієї моделі. Рекомендовано для пристінків висотою 130-150 см.

Мансардне вікно з ручним або дистанційним керуванням?

Управляйте Вашим мансардним вікном за допомогою пульту

Якщо Ваше мансардне вікно високо розміщене чи Ви прагнете абсолютного комфорту, мансардне вікно VELUX INTEGRA® - оптимальне рішення. До комплекту вікна входить сенсорний пульт управління, який надає Вам можливість керувати вікном та аксесуарами, приміром, шторами та ролетами, з будь-якого місця у Вашому будинку.  Оберіть вікно VELUX INTEGRA® з живленням від електромережі або на сонячній енергії.

Будь-яке мансардне вікно з верхньою ручкою може бути модернізоване в електрокероване для Вашої зручності. 

Заважає шум дощу?

Зменшення шуму дощу на 50%

Всі ми хочемо мати повноцінний спокійний сон і саме тому наша команда інженерів-акустиків провела відповідні дослідження та розробила інноваційне мансардне вікно. Порівняно зі стандартним мансардним вікном VELUX, воно зменшує шум дощу на 50%.

Переймаєтесь через незваних гостей?

Протизламне вікно з підвищеною безпекою

Протизламні вікна VELUX забезпечують додатковий захист проти несанкціонованого доступу у Вашу оселю. Вікно має армовану конструкцію та оснащено додатковими замками.

Балкон або тераса?

Лише крок і Ви милуйтесь краєвидом на природі

Відкрийте свою мансарду і впустіть ще більше денного світла та свіжого повітря за допомогою балкону CABRIO® або тераси. Завдяки цим надзвичайним рішенням Ви вмить опиняєтесь на природі.

Одне чи більше вікон?

Більше мансардних вікон - ще більше світла

Комбінація з декількох вікон неймовірно перевтілює кімнату і Ви розширюєте можливості потрапляння денного світла, свіжого повітря та мальовничого виду з вікна. Кімната наповнюється світлом і свіжим повітрям, створюється відчуття додаткового простору.

Невибагливі у догляді мансардні вікна VELUX

Біле вікно, що легко миється і не потребує додаткового догляду.

Це вікно має безшовне монолітне поліуретанове покриття, яке захищає каркас з деревини. Ця модель - водостійка та не потребує додаткового догляду. Таким чином, вона ідеально підходить для приміщень з підвищеною вологістю, приміром, для ванних або кухонь, чи для створення білого охайного інтер’єру.

Енергозбереження

Наші мансардні вікна відзначаються винятковою енергоефективністю

Завдяки тонким рамам, великій площі скління та технології VELUX ThermoTechnology™, наші мансардні вікна пропускають ще більше денного світла та тепла у Ваш дім. При виготовленні віконної конструкції ми використовуємо матеріали з високими технологічними показниками, які підвищують герметичність і теплоізоляцію.


На додачу Ви можете оптимізувати енергетичний баланс, обравши один з наших енергозберігаючих склопакетів/видів віконного скла, які розроблені для усіх типів наших мансардні вікон. Ви зможете обрати такий склопакет на етапі конфігурації свого мансардного вікна VELUX.

Час замінити Ваше мансардне вікно VELUX?

Заміна старого мансардного суттєво наблизить Вас до створення кімнату Вашої мрії. Це - на диво швидко та легко і зовсім не так дорого, як Ви гадаєте.

 Ми розробили це керівництво, щоб допомогти Вам обрати оптимальне рішення VELUX для Вашої кімнати і як його втілити.

Мансардні вікна спеціального призначення

Ми пропонуємо широкий асортимент мансардних вікон VELUX спеціального призначення, серед них: вікна для пасивного будинку, вікна з підвищеним рівнем безпеки, вікна з системою димовидалення, аварійні виходи та багато інших. Ознайомтесь з усім асортиментом Partners