Візуалізатор денного світла (VELUX Daylight Visualizer)

 

Візуалізатор денного світла (VELUX Daylight Visualizer) - це професійний інструмент моделювання освітлення, створений для аналізу денного освітлення в будинках. Він покликаний сприяти використанню денного світла та допомагати професіоналампередбачити та оцінити рівень природного освітлення та зовнішній вигляд простору ще до реалізації проекта будинку.

Що робить Візуалізатор денного світла (VELUX Daylight Visualizer) особливим?

Різниця між візуалізатором денного світла (VELUX Daylight Visualizer) та зазвичай використовуваними програмами 3D-візуалізації полягає в тому, що перший дозволяє точно імітувати та кількісно оцінювати рівні денного світла в інтер'єрах, тоді як програми 3D-візуалізації генерують лише зображення, без інформації про кількість та якість світла в заданому просторі. Завдяки візуалізатору денного світла (VELUX Daylight Visualizer) ви можете приймати обґрунтованіші рішення щодо кількості, розмірів та розміщення світлопрозорих конструкцій у вашому архітектурному проекті.

 

Розрахуйте коефіцієнт природного освітлення (КПО)

Коефіцієнт природного освітлення є найчастіше використовуваним показником ефективності при оцінці умов денного світла в будівлях. Він оцінює кількість і розподіл розсіяного світла в будівлі по відношенню до кількості дифузного світла на вулиці в умовах хмарного неба, і виражається у відсотках. 

Рівень коефіцієнта денного світла зазвичай зазначається на горизонтальній проекції та на висоті робочої поверхні. 

Приклад. Порівняння між ефектом від мансардного вікна та фасадним вікном у простому приміщенні. Зображення показують кількість світла, що потрапляє на робочу поверхню на висоті 0,85 м.

Фотореалістична і схематично-кольорова візуалізація

Візуалізуйте зовнішній вигляд природного освітлення за допомогою фотореалістичних зображень та кількісно оцініть розподіл денного світла за допомогою схематично-кольорових зображень.
Приклад. Порівняння між яскравою візуалізацією (ліворуч) передпокою першого поверху із фотозображенням (праворуч) вже реалізованого проекту.

Приклад. Схематично-кольорова візуалізація рівнів яскравості в умовах похмурого неба.

Візуалізатор денного світла (VELUX Daylight Visualizer) - це потужний інструмент для опрацювання ідей, присвячених природному освітленню в будинках. Інтегрований процес між дизайном і моделюванням денного світла дозволив нам вдосконалити досвід використання денного світла у внутрішніх приміщеннях способом, який раніше був неможливий.

Андреас Мікельсон, CCO Architects (Данія)

Створюйте чи імпортуйте 3D моделі 

Використовуйте вбудований інструмент моделювання для створення 3D-моделей, у які легко додавати фасадні чи дахові вікна. Або просто імпортуйте тривимірні моделі безпосередньо зі своєї програми CAD (AutocadRevitSketchUpArchicad тощо) за допомогою таких підтримуваних форматів 3D-файлів: DWG, DXF, SKP та OBJ. 

Приклад. Скріншот імпортованої 3D-моделі у візуалізаторі денного світла (VELUX Daylight Visualizer).

Підтверджені результати розрахунків

Візуалізатор денного світла (VELUX Daylight Visualizer) може точно передбачити рівень денного освітдення та зовнішній вигляд простору, освітленого природним світлом, до реалізації дизайну будівлі. Він пройшов усі випробування CIE 171: 2006, присвячені природному освітленню

Візуалізатор денного світла (VELUX Daylight Visualizer) моделює наступні аспекти передачі природного світла із середньою похибкою нижче 1,29%:


• Збереження світлового потоку

Коефіцієнт пропускання прозорого скла

• Відбиття розсіяного світла над поверхнями

Розсіяне відбиття із внутрішніми перешкодами

Кількість світла, що безпосередньо надходить з неба для незаскленого отвору в даху для типів неба 1-15 за CIE (Міжнародна комісія з питань освітлення)

Кількість світла, що безпосередньо надходить з неба для заскленого отвору в даху для типів неба 1-15 за CIE (Міжнародна комісія з питань освітлення)

• Кількість світла, що безпосередньо надходить з неба та кількість відбитого світла для фасадних незасклених отворів для типів неба 1-15 за CIE (Міжнародна комісія з питань освітлення)

• Кількість світла, що безпосередньо надходить з неба та кількість відбитого світла для фасадних засклених отворів для типів неба 1-15 за CIE (Міжнародна комісія з питань освітлення)

Кількість світла, що безпосередньо надходить з неба та кількість відбитого світла для фасадних незасклених отворів з суцільною горизонтальною маскою для типів неба 1-15 за CIE (Міжнародна комісія з питань освітлення)

• Кількість світла, що безпосередньо надходить з неба та кількість відбитого світла для фасадних незасклених отворів з суцільною вертикальною маскою для типів неба 1-15 за CIE (Міжнародна комісія з питань освітлення)

Керівництво користувача 

Ми також надаємо Вам керівництво користувача для візуалізатора денного світла (VELUX Daylight Visualizer).
 

Завантажити візуалізатор денного світла (VELUX Daylight Visualizer)