VELUX Daylight Visualizer - програма візуалізації для архітекторів

VELUX Daylight Visualizer -  це професійний інструмент, розроблений для архітекторів і студентів архітектури, який дозволяє симулювати та аналізувати інтенсивність денного світла вже на етапі проектування будівлі.  Це дуже інтуїтивно зрозумілий інструмент моделювання, який дозволяє швидко створювати 3D-моделі, а також користувачі можуть імпортувати 3D-моделі, створені програмами CAD.

Програма візуалізації дозволяє легко створити реалістичну симуляцію розподілу денного світла в кімнаті на основі креслень і моделей CAD або індивідуально введених параметрів.

Програму також можна використовувати для розрахунку рівня освітленості та коефіцієнта денного світла.
Програма VELUX Energy and Indoor Climate Visualizer - дозволяє проводити енергетичний аналіз, а також вентиляцію та аналіз внутрішнього клімату в будівлях ще на етапі проектування.  Його можна використовувати як для новобудов, так і для будинків під час ремонту.

Програма дозволяє створювати звіт про температуру в приміщенні та встановлювати діапазон температур, що визначає відчуття комфорту протягом дня, тижня і навіть цілого року.  Це дозволяє легко визначити періоди, коли приміщення перегріваються або охолоджуються, і, наприклад, використовувати штори.
У прикладі показані прирости тепла між 10:00 і 12:00
Приклад використання віконних жалюзі.  На ілюстрації ліворуч показано ситуацію без віконниць, а на ілюстрації праворуч показано, як використання віконниць зменшує перегрів приміщень.