Завантажити бібліотеки CAD усіх продуктів VELUX.
Матеріали призначені для дизайнерів, що використовують програми ArchiCAD, AutoCAD, Revit та 3dsMax.

Готові блоки CAD та об'єкти BIM – це незамінні інструменти в роботі архітекторів і дизайнерів. Ми знаємо, скільки часу це займає та наскільки трудомістким є підготовка проєкту та створення візуалізації, а також наскільки важливою є кожна деталь. 

Доступ до каталогізованих та чітко розроблених бібліотек CAD – це рішення, яке значно спрощує роботу. Всього за кілька кліків ви можете вибрати потрібний малюнок у потрібному форматі та почати завантаження і його вставлення у проєкт, без необхідності проводити довгі пошуки.

Для дизайнерів, що використовують програми ArchiCAD, AutoCAD, Revit та 3dsMax ми пропонуємо ряд готових до використання бібліотек та об'єктів нашої продукції: мансардних вікон, карнізних вікон, мансардних балконних вікон та балконів мансарди, вікон для плаского даху і світлових тунелів у вигляді 2D і 3D моделей, а також BIM об'єктів.

Блоки CAD – це розроблені у вигляді 2D-креслень проєкції, види та розрізи, а також 3D-моделі, готові для вставлення у проєкти.

BIM, або інформаційне моделювання будівель (англ. Building Information Modeling) – це сучасний стандарт для проєктування, координації та контролю витрат на будівництво.
BIM посилює процес проєктування, забезпечуючи постійний обмін інформації між усіма учасниками процесу будівництва, у тому числі з інвестором. Об'єкти BIM – це цифрове відображення продуктів, які можна використовувати в інтелектуальних моделях будівель. 

Використання технології BIM дозволяє фахівцям різних галузей брати участь у процесі проєктування, допомагаючи створити детальну тривимірну модель проєктування, засновану на точних розрахунках, що містить всі важливі дані, що стосуються продуктів.

Запрошуємо Вас до завантаження файлів та об'єктів BIM, з їх застосованням у своїх проєктах.