Міжнародний конкурс VELUX (IVA) для студентів архітектурних вузів

Група компаній VELUX проводить Міжнародний архітектурний конкурс VELUX для студентів IVA з 2004 року. Конкурс проводиться кожні два роки і покликаний надихнути майбутніх архітекторів-студентів по всьому світу попрацювати з денним світлом досліджувати і переосмислити його значення в архітектурі.


Реєстрація відкрита з 1 вересня 2017 року по 1 квітня 2018 року. Роботи повинні бути передані на розгляд журі до 15 червня 2018 року.

Визначення переможців

У червні 2018 року журі, що складається з видатних архітекторів, у тому числі членів Міжнародного союзу архітекторів (UIA), збереться для перегляду всіх заявлених проектів і вибере 5 регіональних переможців у кожній з категорій. Потім десять регіональних переможців особисто представлять свої проекти журі, яке має обрати одного переможця в кожній з двох категорій.
Омар Ганді, який був членом журі в 2016 році, дав таку пораду майбутнім учасникам: «Озирніться навколо. Сенс не в тому, щоб відправитися в якесь незвичайне місце або на інший кінець світу. Озирніться навколо, будь то місто або передмістя. Є досить повсякденних питань і проблем, які потребують вирішення. Чесне і актуальне для вас дослідження - це те, що шукає журі ».
Призовий фонд Премії 30,000 євро. Церемонія нагородження переможців пройде в жовтні 2018 року.
Як взяти участь?

Щоб взяти участь в конкурсі, ви повинні бути студентом архітектурної школи або вузу, подати заявку на участь на iva.velux.com і представити свій проект на здобуття до 15 червня 2018 року.

Конкурс проводиться у двох номінаціях: 1) денне світло в будинках і 2) дослідження денного світла.

У кожного представленого проекту повинен бути куратор - викладач архітектурного навчального закладу, який забезпечить підтримку учаснику. Переможцями будуть названі обидва учасники - і студент і його куратор.
 
Детальний опис конкурсу ви можете знайти тут.
Огляд проектів Міжнародної Архітектурної Премії VELUX минулих років можна переглянути за посиланням.
 
 IVA 2016

IVA 2016

У 2016 році основна тема Міжнародного архітектурного конкурсу VELUX для студентів IVA 2016 - «Світло майбутнього».

Конкурс передбачає, що студенти-архітектори з усього світу запропонують сучасні способи використання сонячного світла в якості основного джерела енергії та освітлення. Способи, які дозволять поліпшити умови життя і роботи людей в сучасних будівлях. Не випадково одна з основних задач для конкурсантів - модернізувати існуючий житловий фонд з урахуванням можливостей природного освітлення. Згідно з завданням, це повинен бути ключовий фактор для змін.

Для участі в конкурсі в 2016 році зареєструвалися 2780 команд в складі 5000 осіб з 27 країн. Команди представили понад 600 проектів на суд експертів.