VELUX Daylight Symposium

Подорож в Париж на VELUX Daylight Symposium і VELUX Healthy Buildings Day – гран-прі від ВЕЛЮКС Україна в конкурсі проектів Active House Days in Ukraine 2019


    Два архітектора-переможця конкурсу проектів в рамках Active House Days in Ukraine 2019 (м. Львів) з проектом ZEMP HOUSE - Лесьо Андрій батько і Лесьо Андрій син, а також президент національного альянсу Active House Ukraine Олександр Кучерявий взяли участь в унікальному і єдиному в своєму роді заході - VELUX Daylight Symposium і VELUX Healthy Buildings Day. 

проект ZEMP HOUSE
Active House Days in Ukraine 2019
VELUX Daylight Symposium

9 та 10 жовтня цього року понад 600 дослідників і практиків у галузі архітектури та будівництва з країн Північної Америки, Китаю і Європи зібралися в Парижі для обміну знаннями в вивченні ролі денного світла і в створенні здорових будівель.

Вперше ці дві платформи проводилися разом на одній локації і висвітлювалися в провідних світових архітектурних виданнях таких як ArchDaily, які щомісяця читають 13 мільйонів архітекторів по всьому світу.

Протягом двох днів було представлено понад 80 різних доповідей на пленарних та секційних засіданнях, мета яких була забезпечити зв'язок наукових досліджень, фактів і підходів з практичним застосуванням цих підходів в проектуванні і будівництві.


VELUX Daylight Symposium

На 8-му Daylight Symposium розглядалася роль і значення денного світла в створенні здорових і стійких будівель і обговорювалися питання як використовувати дослідницькі дані на практиці. Були презентовані понад 40 робіт провідних дослідників в сфері медицини і будівництва, а також приклади від провідних фахівців-практиків з усього світу, які продемонстрували як вони проектують внутрішню побудову середовища. З темами доповідей можна ознайомитися тут www.velux.com/veluxdaysinparis/ds   aбо www.thedaylightsite.com

 Ключовою темою на 4-му Healthy Buildings Day була тема - Як будівлі  впливають на людей кожен день?

Серед доповідачів були будівельники, девелопери, проектувальники, власники будівель, архітектори і науковці, які піднімали питання: чому важливо зосередитися на поліпшенні здоров'я будівель, які параметри і показники здорового будинку, здорового робочого місця або здорового середовища для навчання? Як здорові будівлі можуть збільшити і диференціювати вартість бізнесу? Як проектувати будівлі, які підтримують здоров'я, щастя, здатність до навчання і продуктивність? З темами доповідей Healthy Buildings Day можна ознайомитися тут

www.velux.com/veluxdaysinparis/healthybuildingsday

VELUX Daylight Symposium

Канадська сім'я Ібботсонс поділилася враженнями про своє 6-ти місячне проживанні в Канадському Активному будинку Centennial Park, Toronto і розповіла як вони відчули вплив мікроклімату в приміщенні на свій фізичний і психічний стан а також стан своїх дітей.

 https://greatgulf.com/activehouse/


Також на VELUX Healthy Buildings Day було презентовано новий 5-ий випуск досліджень здорових будинків - Healthy Homes Barometer 2019, в якому проаналізовано вплив хворих будівель на здоров'я і навчання дітей (1 з 3 європейських дітей живе в будинках з недостатніми умовами, які можуть негативно вплинути на їхнє здоров'я) і також розглянуті величезні потенційні вигоди, від поліпшення умов всередині будинків по всій Європі для здоров'я, навчання, продуктивності і навіть економіки. З детальними результатами Healthy Home Barometer 2019 ми поділимося пізніше.


healthy homes