ТРИВОЖНІ ФАКТИ ПРО ПОКОЛІННЯ ЧОТИРЬОХ СТІН 


Ми проводимо в приміщенні 90 % часу, не отримуючи достатньо денного світла та свіжого повітря. Ми більше про це не замислюємося, однак науково доведено, що перебування в приміщенні може шкодити нашому здоров'ю й добробуту.

Ми – покоління чотирьох стін. Кінець нашої історії залежить від вас.

Дивитися відео


У ПРИМІЩЕННІ ПОВІТРЯ МОЖЕ БУТИ ВП'ЯТЕРО БРУДНІШИМ, НІЖ НА ВУЛИЦІ

Де б ви не жили, майже завжди краще відчинити вікно та впустити свіже повітря, ніж дихати застояним повітрям у приміщенні.

ЗАВДЯКИ ДЕННОМУ СВІТЛУ ЗДІБНОСТІ ВАШОЇ ДИТИНИ ДО НАВЧАННЯ МОЖУТЬ ВИРОСТИ НА 15 %

Наукові дані свідчать, що в класних кімнатах, добре освітлених денним світлом, навчання більш ефективне, ніж у погано освітлених. Немає підстав сумніватися в тому, що ці переваги так само стосуються осель і робочих місць.

ЩО Я МОЖУ ЗРОБИТИ?

Забезпечити помешкання свіжим повітрям і сонячним світлом можна різними способами. Деякі способи легкі та швидкі, інші вимагають більше часу, однак і результатом мають суттєве й довготривале поліпшення.

У ПОМЕШКАННЯХ ІЗ ВИСОКИМ РІВНЕМ ВОЛОГОСТІ ТА ЦВІЛЛЮ РИЗИК АСТМИ ЗРОСТАЄ НА 40 %

Низька якість повітря в приміщенні може
викликати або ускладнювати алергію та проблеми з диханням.

ЧАСТО НАЙЗАБРУДНЕНІШИМИ КІМНАТАМИ В БУДИНКУ Є ДИТЯЧІ СПАЛЬНІ

Токсичні частки, CO2 з повітря, що видихається, – у дитячих кімнатах часто найвища концентрація шкідливих речовин у всьому будинку.

НЕСТАЧА ДЕННОГО СВІТЛА ПОГІРШУЄ НАСТРІЙ 15 % ЛЮДЕЙ

Жодні штучні засоби не в змозі замінити вплив денного світла. Денне світло потрібне нам, щоби почуватися енергійними та здоровими.

ТІЛЬКИ ЗНАТИ – НЕДОСТАТНЬО


Нам усім важливо переосмислити, які умови потрібно створити в приміщенні. Ми всі – від звичайних людей до архітекторів, від компаній до урядів – повинні робити все можливе, аби впевнитися, що наші оселі безпечні для дорослих і дітей.


Чому нам не байдуже?

Понад 75 років компанія VELUX покращує якість життя людей, забезпечуючи достатню кількість світла та свіжого повітря в домівках і на робочих місцях.
Незважаючи на вже науково доведену користь для здоров'я, зробити ще треба багато, щоби ми зрозуміли, що сонячне світло та свіже повітря – це не забаганка, а необхідність.
На щастя, у цій справі в нас є помічники. Ми працюємо разом з іншими лідерами світового ринку будівельної промисловості, щоб удосконалювати оселі. Наші розробки не можуть вирішити всіх проблем покоління домосідів, проте ми допоможемо домогтися найкращих результатів